Epic Games, Fortnite’ın Bir Sonraki Canlı Etkinliği The Big Bang’i Açıkladı

Dört sezonluk yepyeni içeriğin ardından Epic Games, oyuncuların bir kez daha deneyimlemesi için Bölüm 1 haritasını geri getirerek Fornite Bölüm 4’ün resmi olarak Sezon OG olarak adlandırılan beşinci sezonuna sağlıklı bir nostalji dozu ekledi. Sezon OG’si, Bölüm 1’in çeşitli sezonlarından öğeler eklemek için haftalık güncellemeler de içeriyor ve bu da onu Fortnite’ın yıllar önceki haline […]

Epic Games, Fortnite’ın Bir Sonraki Canlı Etkinliği The Big Bang’i Açıkladı

Dört sezonluk yepyeni içeriğin ardından Epic Games, oyuncuların bir kez daha deneyimlemesi için Bölüm 1 haritasını geri getirerek Fornite Bölüm 4’ün resmi olarak Sezon OG olarak adlandırılan beşinci sezonuna sağlıklı bir nostalji dozu ekledi. Sezon OG’si, Bölüm 1’in çeşitli sezonlarından öğeler eklemek için haftalık güncellemeler de içeriyor ve bu da onu Fortnite’ın yıllar önceki haline dair eğlenceli bir deneyim haline getiriyor. Ancak OG Sezonu 2 Aralık’ta sona erecek ve bu aynı zamanda Fortnite’ın bir sonraki canlı etkinliği olan The Big Bang’in de yayınlanacağı tarih olacak.

Büyük Patlama 2 Aralık Cumartesi günü saat 11:00 PT/14:00 ET’de başlıyor ve Epic şöyle diyor: “Bu etkinlik Fortnite için yeni bir başlangıcı işaret ediyor.”

Epic, etkinlik başlamadan önce oyuncuların, başlamadan 30 dakika önce Fortnite’ın Keşfet bölümündeki Battle Royale karosunda The Big Bang’i göreceğini söylüyor; Böylece etkinlik başlamadan önce arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve kozmetik ürünlerinizi düzene sokabilirsiniz. Arkadaşlardan bahsetmişken, The Big Bang dört oyuncuya kadar partileri destekleyecek.

Big Bang, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch ve PC dahil olmak üzere Fortnite’ın en güncel sürümünü oynadığınız her yerde mevcut olacak. Etkinlik sırasında özel bir oyun cihazının yakınında olmayacaksanız Xbox Cloud Gaming, Nvidia GeForce Now ve Amazon Luna hizmetlerini kullanarak bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda bulut akışı aracılığıyla Fortnite oynayabilirsiniz.

Epic, “The Big Bang’e hazırlanmak için Epic tarafından yapılan Fortnite deneyimleri 2 Aralık 12:00 ET’den itibaren devre dışı bırakılacak” dedi. Blog yazısı. “İçerik oluşturucuların hazırladığı deneyimler, Fortnite v28.00’in aksama süresi 23:30 ET’de başlayana kadar etkin kalacak.”

The Big Bang etkinliğini beklerken Fortnite Bölüm 4: Sezon OG hakkında bilmeniz gereken her şeyi okuyun ve ardından Epic’in, Fortnite için yakın zamanda yapılan bir kozmetik kısıtlama güncellemesiyle hedefi kaçırdığının farkında olduğunu nasıl söylediğini okuyun.


Gelecek ay Fortnite’ın Big Bang etkinliğine katılıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory