OnePlus, söylentilere konu olan tabletini piyasaya sürmeye yaklaşıyor olabilir

TL;DR Söylentilere göre OnePlus yeni bir tablet üzerinde çalışıyor. Söylentiye göre tablet şu anda Hindistan’da test ediliyor. Tabletin “Aries” kod adına sahip olduğuna ve daha erken piyasaya sürülebileceğine inanılıyor. Görünüşe göre Android tablet mücadelesine yeni bir rakip giriyor – OnePlus. Üretici, yeni bir söylentiye göre sadece bir tablet üzerinde çalışmıyor olabilir, aynı zamanda çok yakında […]

OnePlus, söylentilere konu olan tabletini piyasaya sürmeye yaklaşıyor olabilir

TL;DR

  • Söylentilere göre OnePlus yeni bir tablet üzerinde çalışıyor.
  • Söylentiye göre tablet şu anda Hindistan’da test ediliyor.
  • Tabletin “Aries” kod adına sahip olduğuna ve daha erken piyasaya sürülebileceğine inanılıyor.

Görünüşe göre Android tablet mücadelesine yeni bir rakip giriyor – OnePlus. Üretici, yeni bir söylentiye göre sadece bir tablet üzerinde çalışmıyor olabilir, aynı zamanda çok yakında çıkış yapabilir.

gelen bir rapor MySmartFiyat OnePlus’ın ilk Andriod tableti üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Bir süredir OnePlus tablet fikri ortalıkta dolaşırken, bu söylenti bazı yeni bilgiler veriyor.

Satış noktasının kaynağına göre söz konusu tabletin “Aries” kod adına sahip olduğu ve resmi adının OnePlus Pad ya da OnePlus Tab olabileceği söyleniyor. Ek olarak, söylenti Aries’in şu anda Hindistan’da testlerden geçtiğini iddia ediyor.

Rapor kesin bir lansman tarihinden bahsetmiyor, ancak söylenti, cihazın çok yakında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Hatta Haziran 2023 civarında olabilecek OnePlus 11R ile birlikte tanıtılabilir. MySmartFiyat.

Bu en son raporun dışında, söylenti tablet hakkında devam edecek çok fazla bilgi yok. Şubat 2022’de bir sızıntı, cihazın o yılın ilk yarısında Android 12L ile piyasaya çıkacağını iddia etti ki bu açıkça yanlıştı. Bunun dışında az önce şurada burada tabletin geleceğini iddia eden sızıntılar da oldu.

OnePlus’ın tabletiyle ilgili her ne olursa olsun, bu en son raporu şüpheyle karşıladığınızdan emin olun.

OnePlus, söylentilere konu olan tabletini piyasaya sürmeye yaklaşıyor olabilir

Teknory