Ömür boyu 10 TB bulut depolama alanında %90 tasarruf edin

TL;DR: 24 Mayıs itibarıyla Degoo Premium: Ömür Boyu 10 TB Yedekleme Planı edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 89,97$’a — Bu %90 indirim. Tıpkı koltuk minderlerinizin arasında kaybettiğiniz öğelerde olduğu gibi, yanlışlıkla veya başka bir şekilde sildiğinizde kaybolan dosyalarınızın nereye gittiğini asla bilemezsiniz. Bir tür dijital kara deliğe mi gidiyorlar? Boşluğa doğru? Dünya çapındaki ağın rastgele […]

Ömür boyu 10 TB bulut depolama alanında %90 tasarruf edin

TL;DR: 24 Mayıs itibarıyla Degoo Premium: Ömür Boyu 10 TB Yedekleme Planı edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 89,97$’a — Bu %90 indirim.


Tıpkı koltuk minderlerinizin arasında kaybettiğiniz öğelerde olduğu gibi, yanlışlıkla veya başka bir şekilde sildiğinizde kaybolan dosyalarınızın nereye gittiğini asla bilemezsiniz. Bir tür dijital kara deliğe mi gidiyorlar? Boşluğa doğru? Dünya çapındaki ağın rastgele bir köşesinde mi? Kimse kesin olarak bilmiyor ama öğrenmek istemiyorsun.

Verilerinizi yedeklemenin ne kadar önemli olduğunu abartmak yok. Manuel olarak yapmanın tüm zorluklarından kaçınmak istiyorsanız, bulut depolama harika bir seçenektir. Degoo ile 10 TB güvenli çevrimiçi depolama elde edebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 31 Mayıs’a kadar yalnızca 89,97$ karşılığında, Anma Günü için satışta.

İş dosyalarınız, değerli yavru kedilerinizin resimleri, eski ev videoları ve üniversite teziniz arasında, Tümü dosyalar önemlidir. Bunları bir virüse, yanlışlıkla silmeye veya bilgisayarınızın birdenbire çökmesine kaptırmak istemezsiniz. Degoo, tüm verilerinizi 256 bit AES şifreleme ile güvence altına alan yapay zeka tabanlı bulut depolaması ile dijital sigorta poliçeniz olabilir.

Deego, dosyaları kolaylıkla yönetebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz kullanıcı dostu bir platform sunar.(yeni bir sekmede açılır), böylece onları istediğiniz gibi düzenleyebilir ve kaybettiğinizi düşündüğünüz eski dosyaları yeniden keşfedebilirsiniz. Yedekleme sürecini otomatikleştirir ve değişiklik algılama özelliğiyle depolamanızı güncel tutar ve ayrıca dosyalarınızı çoğaltarak her birinin zarar görmemesini sağlar.

Platformlar arası uyumluluk ile neredeyse her cihazdan veri yükleyebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz mesajlaşma uygulamaları, e-posta veya benzersiz bir bağlantı aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca dosya paylaşabilirsiniz. Ve 10 TB depolama alanıyla Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla dijital alan sunar.

31 Mayıs 23:59 PT’ye kadar Anma Günü indiriminden yararlanabilir ve 10 TB’lık bir Degoo yedekleme planına ömür boyu erişim kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 89,97 $ için.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow