OnePlus Watch 2, Mobil Dünya Kongresi 2024’te görücüye çıkabilir

TL;DR Bir ihbarcı, OnePlus Watch 2’nin OnePlus’ın Ocak ayındaki lansman etkinliğinde olmayacağını söylüyor. OnePlus Watch 2 bunun yerine Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresi sırasında piyasaya sürülebilir. OnePlus Watch 2, OnePlus’ın ilk Wear OS akıllı saati olacak. Yalnızca birkaç gün içinde OnePlus, OnePlus 12’yi küresel olarak piyasaya sürecek. Bu etkinliğin OnePlus Watch 2’yi piyasaya sürmek için […]

OnePlus Watch 2, Mobil Dünya Kongresi 2024’te görücüye çıkabilir

TL;DR

  • Bir ihbarcı, OnePlus Watch 2’nin OnePlus’ın Ocak ayındaki lansman etkinliğinde olmayacağını söylüyor.
  • OnePlus Watch 2 bunun yerine Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresi sırasında piyasaya sürülebilir.
  • OnePlus Watch 2, OnePlus’ın ilk Wear OS akıllı saati olacak.

Yalnızca birkaç gün içinde OnePlus, OnePlus 12’yi küresel olarak piyasaya sürecek. Bu etkinliğin OnePlus Watch 2’yi piyasaya sürmek için de harika bir zaman olduğunu düşünebilirsiniz, ancak görünen o ki durum böyle olmayacak.

Görünüşe göre tahminci Max Jambor, OnePlus Watch 2’nin Ocak ayındaki etkinliği atlayıp bunun yerine Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2024’te ilk kez sahneye çıkmasını bekliyor. MWC, Barselona, ​​​​İspanya’da düzenlenen ve genellikle düzenlenen yıllık bir teknoloji ticaret fuarıdır. Şubat ayının son haftasında. Konferans bu yıl 26 Şubat’ta başlayıp 29 Şubat’ta sona erecek.

OnePlus Watch 2, Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılıyor! Bir sonraki WearOS Saatini sabırsızlıkla bekliyorum!

2023’te bir sızıntıdan OnePlus’ın akıllı saat pazarına ikinci bir giriş yaptığını öğrendik. Daha sonra başka bir sızıntıyla bilek aksesuarının bu sefer Wear OS’de çalışacağı keşfedildi. Buna karşılık, orijinal akıllı saat, uzun pil ömrünü vurgulayan ancak sonuç olarak ciddi şekilde sınırlı olan RTOS adı verilen bir işletim sistemi üzerinde çalışıyordu ve akıllı saati bir fitness takipçisine daha benzer bir şeye indirgedi.

Diğer sızıntılar, cihazın 466 x 466 çözünürlüğe sahip 1,43 inç AMOLED ekrana sahip olacağını öne sürüyor. Ayrıca, daha düşük güçte işlemleri gerçekleştirmek için BES 2700 ortak işlemcili Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 yongasına sahip olması da öneriliyor. Şu anda akıllı saat hakkında fazla bir şey bilinmiyor.

OnePlus Watch 2, Mobil Dünya Kongresi 2024’te görücüye çıkabilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow