OPPO Find N2 Flip lansmanı 15 Şubat 2023

TL;DR OPPO Find N2 Flip küresel lansman etkinliği 15 Şubat 2023 olarak belirlendi. Etkinlik Londra’da 14:30 GMT’de gerçekleşecek. Find N2 Flip’in Samsung’un benzer Galaxy Z Flip 4’üne karşı zorlu bir rekabet olmasını bekliyoruz. Samsung, alabileceğiniz en iyi katlanabilir akıllı telefonlar listesine hakim. Diğer markalar şapkalarını ringe atsalar da, hiçbir şey Samsung’un katlanabilirlerin kralı olmasını engelleyemedi. […]

OPPO Find N2 Flip lansmanı 15 Şubat 2023

TL;DR

  • OPPO Find N2 Flip küresel lansman etkinliği 15 Şubat 2023 olarak belirlendi.
  • Etkinlik Londra’da 14:30 GMT’de gerçekleşecek.
  • Find N2 Flip’in Samsung’un benzer Galaxy Z Flip 4’üne karşı zorlu bir rekabet olmasını bekliyoruz.

Samsung, alabileceğiniz en iyi katlanabilir akıllı telefonlar listesine hakim. Diğer markalar şapkalarını ringe atsalar da, hiçbir şey Samsung’un katlanabilirlerin kralı olmasını engelleyemedi. Ancak işler değişiyor.

Çinli OEM OPPO, OPPO Find N2 Flip için küresel bir lansman tarihi belirledi. Bu telefon Aralık ayında Çin’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri o ülkede kaldı. Samsung Galaxy Z Flip 4’e çok benziyor, mor renk grubu bile Samsung’unkine çok benziyor. Şimdi, Find N2 Flip İngiltere’de 15 Şubat’ta 14:30 PM GMT’de (05:00 AM ET) piyasaya sürüldüğü için OPPO küresel sahnede Samsung’u almaya hazır görünüyor.

Ne yazık ki, OPPO Find N2 bu etkinlikte dünya çapında bir çıkış yapacak gibi görünmüyor. Bu telefon, bir kitap gibi açıldığı için Galaxy Z Fold 4’e daha çok benziyor. Find N2, bir Galaxy Z Fold cihazından çok daha kompakttır, daha düz katlanır ve daha az belirgin bir orta kırışıklığa sahiptir. Bu cihazın Çin pazarından çıkıp çıkmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

Find N2 Flip zaten Çin’de piyasaya sürüldüğü için hakkında çok şey biliyoruz. Samsung’un 1,9 inç eşdeğerini gölgede bırakan 3,26 inç ile herhangi bir flip-style telefonun en büyük kapak ekranına sahiptir. İçinde 120Hz yenileme hızına sahip 6.8 inçlik bir ekran var. MediaTek Dimensity 9000 Plus yonga seti, 4.300 mAh pil (Galaxy Z Flip 4’ün 3.700 mAh hücresinden çok daha büyük) ve Android 13 tabanlı Color OS 13 ile çalışır. 8 MP ultra geniş lens.

OPPO Find N2 Flip’in bilmediğimiz en önemli yönü fiyatlandırma. Samsung ile rekabet edebilmek için OPPO’nun bunu İngiltere’de bir Galaxy Z Flip 4’ün tanıtım fiyatı olan 999 £ (~ 1.212 $) altında fiyatlandırması gerekiyor. OPPO, Samsung’tan daha fazla şarj etmeye çalışırsa, telefon DOA olacaktır.

Her şey 15 Şubat’ta belli olacak!

OPPO Find N2 Flip lansmanı 15 Şubat 2023

Teknory