Oppo, Find X6 serisine resmi bir lansman tarihi verdi

Adam Molina / Android Yetkilisi TL;DR Oppo, Find X6 serisini 21 Mart’ta piyasaya sürecek. Şirketin son teaser’ı, telefonlardaki dev yuvarlak kamera adasını doğruluyor. Görünüşe göre önümüzdeki hafta piyasaya sürülen bir sürü yeni telefon var. Huawei, P60 serisini ve Mate X3’ün 23 Mart’ta lansmanını onayladıktan sonra, Oppo da açıklığa kavuşmuş Find X6 serisinin 21 Mart’ta piyasaya […]

Oppo, Find X6 serisine resmi bir lansman tarihi verdi

Adam Molina / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Oppo, Find X6 serisini 21 Mart’ta piyasaya sürecek.
  • Şirketin son teaser’ı, telefonlardaki dev yuvarlak kamera adasını doğruluyor.

Görünüşe göre önümüzdeki hafta piyasaya sürülen bir sürü yeni telefon var. Huawei, P60 serisini ve Mate X3’ün 23 Mart’ta lansmanını onayladıktan sonra, Oppo da açıklığa kavuşmuş Find X6 serisinin 21 Mart’ta piyasaya sürüleceğini.

Oppo’nun en yeni amiral gemisi telefonları bir süredir haberlerde yer alıyor. Sızıntılar, bu yıl üç Find X6 cihazı olabileceğini öne sürdü – iki Pro modeli ve bir standart varyant. Ancak, sadece iki versiyona sahip olabiliriz, bir vanilya ve bir Pro model.

Telefonlardan en az biri, muhtemelen Find X6 Pro, arkasında devasa bir kamera modülüne sahip olacak. Oppo’nun en son teaser’ı bize bir bakış attı, ancak yakın zamanda sızan bir görüntü, tipster’ın izniyle Buz Evreni çok daha iyi bir görünüm sağlar.

Oppo Find X6 Pro Kamera Adası

Oppo, telefonun birincil kamerası için Sony’nin bir inçlik IMX989 sensörünü kullanacak. Bu, Xiaomi’nin 12S Ultra’sında bulunan sensörün aynısıdır. Telefonda beklenen diğer kamera sensörleri arasında 50MP ultra geniş sensör, 50MP yakınlaştırma lensi ve 32MP selfie kamerası yer alıyor. Hasselblad ayarı telefonda bir kez daha görünecek.

Find X6 Pro’daki diğer yükseltmeler oldukça açık görünüyor. Sızıntılar, telefonun Snapdragon 8 Gen 2 yonga, Find X5 Pro ile aynı 5.000 mAh pil ve 50 W kablosuz şarj, 6.7 inç LTPO ekran, 8/12 GB RAM ve 128/256/512 GB depolama özelliklerine sahip olacağını gösteriyor. Kablolu şarj hızı 80W’tan 100W’a yükseltilebilir.

Son olarak, Oppo’nun en son teaser’ı, Find X6 modellerinden en az birinin arkada deri kaplamayla gelebileceğini de gösteriyor.


Oppo, Find X6 serisine resmi bir lansman tarihi verdi

Teknory