Pixel Buds Pro artık kafa izleme desteğiyle uzamsal sese sahip

Rita El Khoury / Android Otoritesi TL;DR Google, tüm Pixel Buds Pro cihazlarına kafa izleme desteğiyle uzamsal sesi kullanıma sunuyor. Özellik, Pixel 6 ve Pixel 7 telefonlarla uyumludur. Kafa izleme özellikli uzamsal ses, Pixel Buds A-Serisi veya Pixel A-Serisi telefonlarda mevcut değildir. Bir çift Pixel Buds Pro’ya sahip bir audiophile iseniz size iyi haberlerimiz var. […]

Pixel Buds Pro artık kafa izleme desteğiyle uzamsal sese sahip

Rita El Khoury / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google, tüm Pixel Buds Pro cihazlarına kafa izleme desteğiyle uzamsal sesi kullanıma sunuyor.
  • Özellik, Pixel 6 ve Pixel 7 telefonlarla uyumludur.
  • Kafa izleme özellikli uzamsal ses, Pixel Buds A-Serisi veya Pixel A-Serisi telefonlarda mevcut değildir.

Bir çift Pixel Buds Pro’ya sahip bir audiophile iseniz size iyi haberlerimiz var. Google, bugün baş izleme desteğiyle uzamsal sesi kullanıma sunuyor.

Bir blog gönderisinde Google, Pixel Buds Pro’ya kafa izleme desteğiyle uzamsal ses verecek bir güncelleme yayınlamaya başladığını duyurdu. Özellik Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da çalışacak. Google, özelliğin en son donanım yazılımı 4.30 sürümünün bir parçası olacağını ve tüm Pixel Buds Pro cihazlarının önümüzdeki hafta otomatik olarak güncellenmesi gerektiğini söylüyor.

Uzamsal ses ile Pixel Buds Pro, geliştirilmiş derinlikle daha zengin ses sunmalıdır. Ve kafa takibi ile, sesler sizinle birlikte hareket etmeli ve siz başınızı çevirdikçe yeniden konumlanmalıdır.

teknoloji devine göre, özellikten yararlanmanın en iyi yolu, uzamsal sesi destekleyen ve 5.1 ve daha yüksek surround ses sunan uygulamaları kullanmak. Buna Netflix, HBO Max, YouTube, Disney Plus ve daha fazlası gibi uygulamalar dahildir.

Pixel telefonunuzda uzamsal sesi açmak için telefonunuzun ayarlarına gitmeniz yeterlidir. Oradan Sesler ve titreşimler’e dokunmanız ve Uzamsal Ses’i bulmanız gerekir. Oraya vardığınızda, uzamsal ses için bir geçiş görmelisiniz. Kafa takibini etkinleştirmek için telefonunuzun Ayarlar>Bağlı cihazlar>Pixel Buds Pro>Ayarlar>Kafa takibi.

Ne yazık ki, Pixel Buds A-Serisi ve Pixel A-Serisi telefon sahiplerinin şansı kalmamış gibi görünüyor. Google, uzamsal sesin bu cihazlarda desteklenmediğini söylüyor.

Otomatik güncellemeler genellikle Pixel Buds bir Pixel telefonla eşleştirildiğinde varsayılan olarak etkinleştirilir. Bu nedenle, onları eşleştirdikten sonra kulaklıklarınız güncellemeyi almalıdır. Ancak otomatik güncellemeler kapalıysa bunu takip edebilirsiniz. yardım sayfası.

Pixel Buds Pro artık kafa izleme desteğiyle uzamsal sese sahip

Teknory