Outlast Trials 1.0’a Çıkıyor ve Mart Ayında Konsollara Geliyor

The Game Awards sırasında Outlast Trials’ın PC erken erişim süresini tamamladığını ve önümüzdeki Mart ayında konsollara çıkacağını öğrendik. oyun ilk olarak 2019 yılında duyurulmuştu ve Mayıs ayında Steam Erken Erişimine girmişti. oyun, tehlikeli bir test tesisinde hayatta kalmak için savaşan test deneklerini kontrol eden en fazla dört oyuncunun yer aldığı popüler korku serisinin ortak bir […]

Outlast Trials 1.0’a Çıkıyor ve Mart Ayında Konsollara Geliyor

The Game Awards sırasında Outlast Trials’ın PC erken erişim süresini tamamladığını ve önümüzdeki Mart ayında konsollara çıkacağını öğrendik. oyun ilk olarak 2019 yılında duyurulmuştu ve Mayıs ayında Steam Erken Erişimine girmişti.

oyun, tehlikeli bir test tesisinde hayatta kalmak için savaşan test deneklerini kontrol eden en fazla dört oyuncunun yer aldığı popüler korku serisinin ortak bir versiyonudur. Aşağıdan en son fragmanına göz atın (kulaklık kullanıcıları dikkat: çok sayıda çığlık atan yayıncı var).

1.0 lansmanı, yeni MK zorluklarıyla birlikte yeni bir Oyuncak Fabrikası denemesini içerecek. Ayrıca yeni kanıt belgeleri, karakter özelleştirmesi, hücre dekorasyonları, efsanevi kıyafetler, artırılmış seviye sınırı, haftalık programlar ve diğer yaşam kalitesi iyileştirmeleri de içerecek.

oyun, oyunculara dört efsanevi görünüm, özel hücre öğeleri, posterler ve oyuncu simgeleri sunan Regent Start Pack’i içeren 39,99 ABD Doları tutarındaki Standart Sürüm ve 49,99 ABD Doları değerindeki Deluxe Sürüm olarak tek başına satılacak.

Outlast Trials, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 5 Mart’ta başlayacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow