Overwatch 2’nin Le Sserafim işbirliği hayranlara bir aşk mektubuydu

Aşırı Gözlem 2anime ile son işbirlikleri Tek yumruk adam Oyunun sorumlu yapımcısına göre, ve Kpop grubu Le Sserafim, geliştiricilerin bir şeye olan sevgilerini hayranlarla paylaşmanın bir yoluydu. Blizzcon 2023’te TRG ile konuşuyorum, Aşırı Gözlem 2baş yapımcısı Jared Neuss, işbirliklerinin amacının Blizzard’ın nişancı oyununa daha fazla insan getirmek değil, Blizzard’ın geliştirdiği bir şeyi paylaşmak olduğunu söylüyor. […]

Overwatch 2’nin Le Sserafim işbirliği hayranlara bir aşk mektubuydu

Aşırı Gözlem 2anime ile son işbirlikleri Tek yumruk adam Oyunun sorumlu yapımcısına göre, ve Kpop grubu Le Sserafim, geliştiricilerin bir şeye olan sevgilerini hayranlarla paylaşmanın bir yoluydu.

Blizzcon 2023’te TRG ile konuşuyorum, Aşırı Gözlem 2baş yapımcısı Jared Neuss, işbirliklerinin amacının Blizzard’ın nişancı oyununa daha fazla insan getirmek değil, Blizzard’ın geliştirdiği bir şeyi paylaşmak olduğunu söylüyor. Aşırı Gözlem 2 geliştiriciler oyunun izleyicilerine tutkuyla bağlıydı.

Neuss, “Komik olan şu ki, bu işbirliklerini hedef kitleyi genişletmek açısından gerçekten düşünmedim” dedi ve şunu ekledi: “İşbirliği yaptığımız şeye sevgi duyan insanlar için bunun biraz da olsa işe yaradığını varsayıyorum.”

“Buna gerçekten tutkulu olduğumuz şeyler hakkında takımdan oyuncularımıza yazılmış bir aşk mektubu gibi bakıyorum, değil mi?” o ekler. “Beğenmek, Tek yumruk adam ekibin kesinlikle aklını kaçırdığı bir şeydi, bunu yayınlayıp oyuncuların önüne çıkmak için çok heyecanlıydılar. Le Sserafim ile bir ton Kpop hayranımız var ve bu onların gerçekten dünyaya açılmak istedikleri bir şey.

“Benim için mesele, bu şeyi seven bir izleyici kitlesini nasıl getireceğimizle ilgili değil, daha çok şu konu: ‘Bir şeye olan sevgimizi, birçok oyuncumuzun da sevgimizi yansıttığını bilerek nasıl ifade ederiz?'”

için gelecek Aşırı GözlemNeuss, işbirliklerinin oyunun özellikler ve takımın sevdiği şeylerle kesişmesiyle ilgili olacağını ve birçok oyuncunun da bu coşkuyu paylaşabileceği umuduyla olacağını söyledi.

“Sıraya getirdiğimiz pek çok şeyin millet için heyecan verici olacağını biliyorum” diye ekliyor.

Bu geçişin ardından Neuss, diğer video oyunu dünyalarıyla geçiş yapma fikrinden kişisel olarak heyecan duyduğunu söylüyor.

Neuss, “Benim tutkum ekiplerin yarattığı bu farklı dünyalarla ilgili ve bu nedenle gelecekte oyun işbirlikleri yapmamızı çok isterim” diyor.

Overwatch 2, Activision-Blizzard King’in bir parçası olan Blizzard Interactive tarafından geliştirildi ve şirket bu yılın ekim ayında Microsoft tarafından satın alındı. gibi kendi başlıklarına ek olarak Savaş Gears’ı Ve HaloMicrosoft aynı zamanda aşağıdaki gibi oyunların arkasında yer alan Bethesda’nın da sahibidir: Araları açılmak, kıyamet, Ve Wolfenstein.

“Sevdiğimiz ve oyuncularımızın sevdiği dünyalara girebilmek benim için çok heyecan verici olurdu ve bunu diğer Blizzard oyunlarıyla da açıkça yapabileceğimizi biliyorsunuz ancak Blizzard’ın dışında oynamayı çok istediğim birçok oyun var bir noktada işbirliği yaptığımızı göreceğiz.”

Black Friday’i sabırsızlıkla mı bekliyorsunuz? TRG en iyiyi gözetliyor Kara Cuma oyun fırsatlarıyani buna gerek yok.

Teknory