Oyunu Değiştiren Çarpık Bir Süper Kahraman Hikayesi Akışta Hızlanıyor

IFC Midnight aracılığıyla görüntü Geriye dönüp bakıldığında, bir milyon yıl içinde hiç kimse, James Gunn’ın süper kahraman türüne uygun bir adla ilk girişini yaptıktan sadece bir düzine yıl sonra nerede olacağını tahmin edemezdi. Süper. Ne de olsa, R dereceli acımasız kara komedi, ne eleştirmenler ne de izleyiciler arasında pek iyi bir performans göstermedi – Rotten […]

Oyunu Değiştiren Çarpık Bir Süper Kahraman Hikayesi Akışta Hızlanıyor

IFC Midnight aracılığıyla görüntü

Geriye dönüp bakıldığında, bir milyon yıl içinde hiç kimse, James Gunn’ın süper kahraman türüne uygun bir adla ilk girişini yaptıktan sadece bir düzine yıl sonra nerede olacağını tahmin edemezdi. Süper.

Ne de olsa, R dereceli acımasız kara komedi, ne eleştirmenler ne de izleyiciler arasında pek iyi bir performans göstermedi – Rotten Tomatoes’un sadece yüzde 49 ve 56’lık kesinlikle ılık puanlarının kanıtladığı gibi – ve hatta tüm bunlara rağmen gişede krater yapmayı başardı. 2 milyon dolarlık üretim maliyetlerine karşılık 593.000 dolar kazandıktan sonra mütevazı bütçesi.

süper 2010
IFC Midnight aracılığıyla görüntü

Yine de aradan bir düzine yıl geçti ve Gunn tüm çizgi roman dünyasının en güçlü ve etkili isimlerinden biri. Sokak düzeyindeki kostümlü suçlulardan Marvel Sinematik Evrenine geçiş galaksinin gardiyanlarıateş etmesi onu kasabadan DC’ye geçerken gördü, burada teslim edildi İntihar Timi Ve barışçıleş CEO’su olarak rekabetin kontrolünü üstlenmeden önce üçlemesini tamamlamak için Kevin Feige’in koynuna geri dönmeden önce.

Rainn Wilson’ın suça yarı yarıya sopayla vurmadan önce susmalarını söylemesini izleyen herhangi biri, onlara o sırada Super’i yazan ve yöneten adamın art arda altı alkışlanan çizgi roman uyarlaması yapmayacağını söyleseydiniz, yüzünüze gülerdi. ama sonunda milyarlarca dolarlık paylaşılan bir evrenin arkasındaki yaratıcı deha oldu.

Dünyanın nasıl çalıştığı ve nasıl olduğuna bakmak komik FlixPatrol adlandırdı Süper Hafta sonu iTunes’daki en popüler filmlerden biri olan kullanıcılar, Gunn’ın kendi mirasının nerede başladığını görmek için geçmişe dalıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory