PlayStation 5 Bulut Yayını Premium Kullanıcılara Bu Ay Geliyor

PlayStation Plus Premium abonesiyseniz, bu aydan itibaren belirli yerel PS5 oyunlarını yayınlama olanağı konusunda yeni bir avantaj elde edeceksiniz. Bulut akışı, PS Plus oyun Kataloğu’ndaki desteklenen oyunlar, oyun denemeleri ve kişisel kullanıcı kitaplıkları için mevcut olacak. PlayStation Blog yazısı Bu özelliği destekleyen seçkin PS5 oyunlarının ayrıntıları arasında Ghost of Tsushima, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon: […]

PlayStation 5 Bulut Yayını Premium Kullanıcılara Bu Ay Geliyor

PlayStation Plus Premium abonesiyseniz, bu aydan itibaren belirli yerel PS5 oyunlarını yayınlama olanağı konusunda yeni bir avantaj elde edeceksiniz. Bulut akışı, PS Plus oyun Kataloğu’ndaki desteklenen oyunlar, oyun denemeleri ve kişisel kullanıcı kitaplıkları için mevcut olacak.

PlayStation Blog yazısı Bu özelliği destekleyen seçkin PS5 oyunlarının ayrıntıları arasında Ghost of Tsushima, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon: Forbidden West, Mortal Kombat 11 ve Saints Row IV yer alıyor. Ayrıca Hogwarts Legacy, Calisto Protokolü ve The Witcher 3: Wild Hunt’ın oyun denemelerini de yayınlayabilirsiniz. DLC ve eklentiler de yayınlanabilecek.

Bulut üzerinden yayınlanan oyunlar, 4K 60 fps’ye (internet hızınıza bağlı olarak) kadar çıktı verecek ve tam DualSense ve Tempest 3D ses desteğine sahip olacak. Sony, gelecekte bu özelliği “yüzlerce” oyunun desteklemesini planladığını belirtiyor.

Sony, aşağıdaki tarihlerde kademeli olarak Japonya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da bulut akışını kullanıma sunacak:

Japonya – 17 Ekim

Avrupa – 23 Ekim

Kuzey Amerika – 30 Ekim

Bir hatırlatma olarak Premium, üç PS Plus abonelik kademesi arasında en pahalı olanıdır; hatta Sony’nin geçen ay yıllık üyelik fiyatlarını artırmasının ardından bu durum daha da pahalı hale geldi. Bulut akışının kilometresi internet kalitesine göre değişmekle birlikte, üyeler için şık bir avantaj olabilir. Premium aboneyseniz bulut akışının avantajlarından yararlanacak mısınız? Yorumlarda bize bildirin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow