Pek de şaşırtıcı olmayan çizgi roman filmlerinden 15 muhteşem an ve sanatçılar

Warner Bros. Pictures’ın aksiyon macera filmi “THE FLASH”, bir Warner Bros. Pictures yayınıdır. Warner Bros. Pictures/ ve © DC Comics’in izniyle Bu 15 çizgi roman anı ve oyuncular, popüler olmayan filmlerde iyi rollerin olduğunu kanıtlıyor. Her çizgi roman filmi kazanan olmayacak. Oyuncular, senaryo ve kaynak materyal mükemmel olabilir, ancak uygulama başarısız oluyor. Örneğin, Şazam! Tanrıların […]

Pek de şaşırtıcı olmayan çizgi roman filmlerinden 15 muhteşem an ve sanatçılar

Warner Bros. Pictures’ın aksiyon macera filmi “THE FLASH”, bir Warner Bros. Pictures yayınıdır. Warner Bros. Pictures/ ve © DC Comics’in izniyle

Bu 15 çizgi roman anı ve oyuncular, popüler olmayan filmlerde iyi rollerin olduğunu kanıtlıyor.

Her çizgi roman filmi kazanan olmayacak. Oyuncular, senaryo ve kaynak materyal mükemmel olabilir, ancak uygulama başarısız oluyor.

Örneğin, Şazam! Tanrıların Öfkesi. Sinemaseverler bu devam filmini bekliyordu. Bu yazarın görüşüne göre bu bir hayal kırıklığıydı. İlk filmin tüm eğlencesi yoktu. ayrıca var Örümcek Adam 3 tüm zamanların en kötü çizgi roman filmi olarak değerlendiriliyor. Ancak yine de her iki filmde de etkileyici kısımlar vardı.

Bu makalede bu yazar, “kötü” çizgi roman filmlerindeki bazı harika sahnelere veya performanslara dikkat çekecek çünkü en kötü projelerin bile unutulmaz anları vardır.

15. Sophie Turner Karanlık anka

Karanlık anka berbat kötü adamların olduğu berbat bir filmdi. Daha da kötüsü, X-Men’lerin çoğu da kötü yapılmıştı. Ancak Sophie Turner bu konuda parlak bir noktaydı Karanlık anka. Jean Gray’e yakışır bir performans sergiledi. Tüm bu utanç verici anların arasında oyunculuğunun kaybolması talihsiz bir durum.

Sophie Turner’ın Jean Gray’i Shi’ar İmparatorluğu’ndan birine karşı çıkmalıydı. Bunun yerine, onun düşmanı kesinlikle hatırlamadığınız bir kötü adamdı. Sonunda, Karanlık anka hayranların neden X-Men’in Disney ile hakkını istediğinin bir örneği oluyor. Neyse ki 20th Century Fox’un ürettiği son iki Marvel Comics filminden biriydi.

Teknory