Chris Pratt ‘Galaksinin Koruyucuları Vol. Aksiyon Figürleri Kullanarak 3’ Önizleme

Marvel Studios aracılığıyla görüntü İle Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 hızla yaklaşıyor, Chris Pratt filmin yapımından eğlenceli “spoiler içermeyen” kamera arkası görüntüleri ile hayranlarını heyecanlandırıyor. bu Muhafızlar Lead, Twitter’da Pratt ve isimsiz dublörünün filmden bir “sahneyi” çifte çektiği bir video paylaştı. Ne yazık ki, atlama sırasında elini kırmış olabileceğini ortaya çıkardığı için dublörle küçük bir kaza […]

Chris Pratt ‘Galaksinin Koruyucuları Vol.  Aksiyon Figürleri Kullanarak 3’ Önizleme

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

İle Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 hızla yaklaşıyor, Chris Pratt filmin yapımından eğlenceli “spoiler içermeyen” kamera arkası görüntüleri ile hayranlarını heyecanlandırıyor.

bu Muhafızlar Lead, Twitter’da Pratt ve isimsiz dublörünün filmden bir “sahneyi” çifte çektiği bir video paylaştı. Ne yazık ki, atlama sırasında elini kırmış olabileceğini ortaya çıkardığı için dublörle küçük bir kaza oldu. Pratt daha sonra ekiple, yaralanma nedeniyle değil, dublörün ağırlığı nedeniyle bir yedek bulmak zorunda kalabilecekleri konusunda güven içinde konuştu.

Açıkçası, bu kamera arkası klibi gerçek yapım sırasında olan bir şey değil ama hayranları eğlendirdi. Sadece dublörlerin nasıl çalıştığını öğrenmekle kalmadılar, aynı zamanda oyuncaklar ve aksiyon figürleri söz konusu olduğunda Pratt’ın çocuksu doğasını da sergilediler.

Bu, Pratt’in oyuncaklarını yeni çıkacak bir filmi tanıtmak için ilk kullanışı değil. Oyuncu, promosyon yapmak için Super Mario Bros. figürlerini Londra’nın dört bir yanına çıkardı. Süper Mario Kardeşler Filmi. Bu, Pratt’ın kariyeri boyunca oynadığı her karakterin oyuncak figürlerine sahip olduğu anlamına mı geliyor?

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 bu Marvel serisinin son taksitidir. Filmin yönetmeni James Gunn, hayranlarını filmin vizyona girmesinden önce uyardı ve bu Marvel kuğu şarkısının “duygusal” olacağı ve daha çok Rocket Raccoon’un geçmişine odaklanacağı konusunda uyardı.

Bu kahramanların son bir maceraya atıldığını görmek istiyorsanız, film yarın, 5 Mayıs 2023’te vizyona giriyor.

Teknory