Pepsi’nin Harrier Jet Hediyesinin İnanılmaz Hikayesi

Bu hikayede her şey var: Sıradan bir birey ile güçlü bir şirket arasındaki bir savaş, hızlı bir şekilde zengin olma planı, bir boşluk, bir olay örgüsü ve görünüşte bitmeyen aromalı, karbonatlı şekerli su kaynağı. Leonard ve Pepsi arasındaki ilişkinin doğasında var olan drama, 1990’lar için artan bir nostaljiyle birleştiğinde, neredeyse ayrıntılı bir belgesel araştırması için… Okumaya devam et Pepsi’nin Harrier Jet Hediyesinin İnanılmaz Hikayesi

Pepsi’nin Harrier Jet Hediyesinin İnanılmaz Hikayesi

Bu hikayede her şey var: Sıradan bir birey ile güçlü bir şirket arasındaki bir savaş, hızlı bir şekilde zengin olma planı, bir boşluk, bir olay örgüsü ve görünüşte bitmeyen aromalı, karbonatlı şekerli su kaynağı. Leonard ve Pepsi arasındaki ilişkinin doğasında var olan drama, 1990’lar için artan bir nostaljiyle birleştiğinde, neredeyse ayrıntılı bir belgesel araştırması için yalvarıyor ve bir tane almak üzere.

Ünlü kamyon şoförü şapkaları markasının hikayesi olan Hulu’nun “The Curse of Von Dutch” filminin eski yönetmeni Andrew Renzi’nin yönettiği yeni bir belgesel, Pepsi Stuff, Harrier jet ve John Leonard’ın ayrıntılarını dört bölümde ele alacak. parçalar. Göre bağımsız telbelgesel, yarışma sırasında Leonard, işbirlikçileri ve Pepsi yöneticileriyle yapılan röportajları içeriyor. Ayrıca hikayedeki önemli anları yeniden canlandırmak için oyunculardan yararlanır.

Belgeselin insanları konuşturması ve hatta belki daha fazla Pepsi satın alması muhtemel olsa da, Leonard’ı Harrier hayallerine yaklaştırması pek mümkün değil. Pepsi, 90’lardan beri Pepsi Stuff programını çeşitli formatlarda yeniden canlandırdığı için belki gelecekte başka bir fırsatı olacaktır. Gazoz devinin onu tekrar geri getirmesi muhtemelen an meselesidir. Varsa, hesap makineniz, onaylı bir çek ve iyi bir avukatla hazır olun. Netflix belgeseli “Pepsi, Jetim Nerede?” prömiyer 17 Kasım 2022.

Teknory