Perakendeci yanlışlıkla Samsung Galaxy XCover 7 listesini yayınladı

TL;DR Galaxy XCover 7 bir perakendecinin listesi aracılığıyla sızdırıldı. Samsung’un yaklaşmakta olan dayanıklı telefonu görünüşe göre ~399 $ fiyatla satışa sunulacak. Samsung Galaxy XCover serisi, Kore markasının dayanıklı telefon hattıdır ve yakında çıkacak olan XCover 7 cihazıyla ilgili sızıntıları zaten gördük. Artık Avrupalı ​​bir perakendecinin web sitesi yanlışlıkla pek çok ayrıntıyı açığa çıkarmış olabilir. Yeni […]

Perakendeci yanlışlıkla Samsung Galaxy XCover 7 listesini yayınladı

TL;DR

  • Galaxy XCover 7 bir perakendecinin listesi aracılığıyla sızdırıldı.
  • Samsung’un yaklaşmakta olan dayanıklı telefonu görünüşe göre ~399 $ fiyatla satışa sunulacak.

Samsung Galaxy XCover serisi, Kore markasının dayanıklı telefon hattıdır ve yakında çıkacak olan XCover 7 cihazıyla ilgili sızıntıları zaten gördük. Artık Avrupalı ​​bir perakendecinin web sitesi yanlışlıkla pek çok ayrıntıyı açığa çıkarmış olabilir.

Yeni başlayanlar için, telefon MIL-STD-810H tasarımıyla IP68 derecesine sahiptir. Şu ana kadar çok sağlam bir telefon. Perakendeci görsellerine daha yakından bakıldığında telefonun alt kısmında POGO pinlerinin yanı sıra en az bir ekstra donanım anahtarı da görülüyor.

Et ve patates

Samsung Galaxy Xcover 7.

Daha geleneksel özelliklere geçiş yapan telefonun MediaTek MT6835V yongasını (görünüşte Dimensity 6100 Plus) barındırdığı söyleniyor. Bu, genel olarak Snapdragon 600 serisi çipe eşdeğer olan orta seviye bir SoC’dir. Bu yüzden Galaxy XCover 6 Pro’dan daha güçlü bir teklif beklemeyin.

XCover 7’nin ayrıca 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı, 6,6 inç FHD+ ekran ve 4.050 mAh pil sunacağı söyleniyor. MicroSD genişletmesi hakkında herhangi bir bilgi yok, ancak son XCover telefonları bu seçenekle birlikte gönderildiğinden burada da mevcut olduğunu varsayıyoruz.

Diğer dikkat çekici özellikler arasında tek bir 50 MP arka kamera, çentikte 5 MP selfie kamerası ve 3,5 mm bağlantı noktası yer alıyor.

Henüz kesin bir lansman tarihi hakkında bir bilgi yok, ancak WinFuture perakendecilere atıfta bulunarak telefonun iki hafta içinde piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor. Dolayısıyla Galaxy telefonlarında daha dayanıklı bir tasarıma veya 3,5 mm’lik bağlantı noktasına değer verenler bu telefona göz atmak isteyebilir.

Perakendeci yanlışlıkla Samsung Galaxy XCover 7 listesini yayınladı

Teknory