Disney, Yarının Fragmanı Yayınlanmadan Önce ‘Perili Köşk’ün Resmi Afişini Açıkladı

Disney aracılığıyla görüntü Beklenmedik bir şekilde çıkış tarihi iki hafta önce değiştirildikten sonra, Disney’in yeniden başlatma uyarlaması Perili Köşk Fare Evi hayranlarını estetik açıdan hoş bir resmi posterle onurlandırmak için burada. Sinema deneyimi başlangıçta korku ustası Guillermo del Toro tarafından yönetilecek şekilde ayarlandı, ancak başka planlar yapıldığı açıktı. Ve Disney’in odaklanmaya geçici olarak ara vermesiyle […]

Disney, Yarının Fragmanı Yayınlanmadan Önce ‘Perili Köşk’ün Resmi Afişini Açıkladı

Disney aracılığıyla görüntü

Beklenmedik bir şekilde çıkış tarihi iki hafta önce değiştirildikten sonra, Disney’in yeniden başlatma uyarlaması Perili Köşk Fare Evi hayranlarını estetik açıdan hoş bir resmi posterle onurlandırmak için burada. Sinema deneyimi başlangıçta korku ustası Guillermo del Toro tarafından yönetilecek şekilde ayarlandı, ancak başka planlar yapıldığı açıktı. Ve Disney’in odaklanmaya geçici olarak ara vermesiyle Harikalar ve taze yüzlü çıkış tarihi, görünüşe göre yapım devi korku türüne kendi entrika unsurunu eklemeyi hedefliyor.

Bugün erken saatlerde yayınlanan söz konusu poster, karakterlerden birinin korkunç perili köşkte koridorlardan birine baktığını gösteriyor. Ancak 2003 Eddie Murphy versiyonunun belirli yönlerinden farklı olarak, Justin Simien’in projesinin yalnızca Walt Disney’in tema parkından her zaman popüler olan roller coaster yolculuğuna odaklandığı söyleniyor. Kendiniz için hazırlanan resmi afişe aşağıdan göz atabilirsiniz:

Posterin kendisi Disney fanatiklerini tamamen cezbetmek ve daha geniş bir izleyici kitlesini çekmek için yeterli değilse, o zaman filmin yıldızlarla dolu oyuncu listesi kesinlikle tiyatro koltuklarına biraz izmarit yerleştirecek kadar parlaktır. Öte yandan, Jared Leto’nun dahil edilmesi, proje için bazı tepkilere yol açan göze çarpan bir kırmızı bayrak oldu. Yine de, merakla beklenen fragmanın yarın yayınlanması beklenirken, Disney hayranlarının filmin ürkütücü havasıyla eğlenmeye hazır oldukları kesinlikle inkar edilemez – özellikle de projeye dahil olan çığlık kraliçesi Jamie Lee Curtis ile.

Perili Köşk şimdi 28 Temmuz’da sinemalara musallat olacak.

Teknory