Perili Köşk heyecan verici Disney Plus sürüm güncellemesine kavuşuyor

Disney+, Haunted Mansion’ın bu Ekim ayında platformda yayınlanmasıyla birlikte hayaleti ekranlarınıza getireceğini duyurdu. Disney’in yeni çocuk dostu korku komedisi bu Ekim, kahkahalarla ve neşeli korkularla dolu bir gece olacak. Perili Köşkyayın platformuna gelecek. Eddie Murphy’nin filminden sadece yirmi yıl sonra yayınlandı. Perili Köşkeğlenceli ve yeniden kurgulanan masal, mükemmel bir oyuncu kadrosuyla yeniden canlandırılarak her yaştan […]

Perili Köşk heyecan verici Disney Plus sürüm güncellemesine kavuşuyor

Disney+, Haunted Mansion’ın bu Ekim ayında platformda yayınlanmasıyla birlikte hayaleti ekranlarınıza getireceğini duyurdu.

Disney’in yeni çocuk dostu korku komedisi bu Ekim, kahkahalarla ve neşeli korkularla dolu bir gece olacak. Perili Köşkyayın platformuna gelecek.

Eddie Murphy’nin filminden sadece yirmi yıl sonra yayınlandı. Perili Köşkeğlenceli ve yeniden kurgulanan masal, mükemmel bir oyuncu kadrosuyla yeniden canlandırılarak her yaştan izleyiciye hitap eden keyifli ve eğlenceli bir film haline geldi.

LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Jamie Lee Curtis, Owen Wilson, Danny DeVito ve Jared Leto gibi isimler mizah, yürek ve ürkütücü olaylarla dolu performanslar sergiliyor. film, komedi ve tüyler ürperticiliği ustaca harmanlayarak izleyicilere dünyanın gizemli ve neşeli dünyasında dolaşırken unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Perili Köşk.

Perili Köşk, 28 Temmuz 2023’te sinemalarda.

Perili Köşk ne zaman Disney+’ta olacak?

Disney+ duyurdu O Perili Köşk yayın platformuna bu saatte ulaşacak 4 Ekim 2023 – hem de dijital mağazalarda.

Bu ürkütücü ve eğlenceli macera, bir kadın ve oğlunun bazı istenmeyen doğaüstü varlıkları evlerinden kovmak için sözde ruhani uzmanlardan oluşan ilginç bir ekibin yardımına güvenmesini içeriyor.

Hayaletlere ne diyeceğiz? Hayır teşekkürler.

Perili Köşk’ü nerede izleyebilirim?

4 Ekim’de yayın yapabileceksiniz Perili Köşk abonelik gerektirmeyen doğrudan Disney+’ta. Endişelenmeyin; henüz bir Disney+ abonesi değilseniz, şu adresi ziyaret ederek Disney+ Basic’e (reklamlarla birlikte) üç ay boyunca ayda yalnızca 1,99 ABD doları karşılığında abone olabilirsiniz. www.disneyplus.com 20 Eylül’den önce.

Maceraya katılmaya ve hayaletler, heyecanlar ve fantastik eğlencelerle dolu bir dünyaya dalmaya hazır mısınız?

Bu Ekim, izin ver Perili Köşk yol göster. Korkacaksınız, güleceksiniz ve en önemlisi unutulmaz bir yolculuk geçireceksiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow