Karayip Korsanları Yapımcısı Johnny Depp’in Dönüşü Olasılığını Anlatıyor

Uzun süredir franchise yapımcısı Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları 6’da Johnny Depp’in korsan Jack Sparrow olarak olası dönüşünden bahsediyor. Yapımcı Jerry Bruckheimer, hayranların Johnny Depp’in Jack Sparrow’unun geri dönmesini bekleyip bekleyemeyeceği konusunda yorum yapıyor. Karayip Korsanları 6. Seriye ilk kez 2003’te dahil edilen Depp’in dolandırıcı korsanı, şimdiye kadar serideki her taksitin dayanak noktası oldu. Kötü resepsiyondan […]

Karayip Korsanları Yapımcısı Johnny Depp’in Dönüşü Olasılığını Anlatıyor

Uzun süredir franchise yapımcısı Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları 6’da Johnny Depp’in korsan Jack Sparrow olarak olası dönüşünden bahsediyor.


Yapımcı Jerry Bruckheimer, hayranların Johnny Depp’in Jack Sparrow’unun geri dönmesini bekleyip bekleyemeyeceği konusunda yorum yapıyor. Karayip Korsanları 6. Seriye ilk kez 2003’te dahil edilen Depp’in dolandırıcı korsanı, şimdiye kadar serideki her taksitin dayanak noktası oldu. Kötü resepsiyondan sonra Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz 2017’de ve Depp’in eski karısı Amber Heard ile müteakip yasal sorunları, franchise esasen buzlandı. Seride altıncı bir film olacağı söylentileri yıllardır sürse de, proje henüz hayata geçmedi ve Depp daha önce geri dönmekle ilgilenmediğini ifade etmişti.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Margot Robbie’nin son duyurusundan kısa bir süre sonra Karayip Korsanları film arka plana atıldı, Bruckheimer şimdi Depp’in bir sonraki bölümde Sparrow olarak geri dönüp dönemeyeceğini ele alıyor. ile yakın zamanda yapılan bir röportajda AP Eğlence, Bruckheimer çok fazla şey vermemeye dikkat ediyor, ancak perde arkasında projede ilerleme kaydedildiği konusunda alay ediyor. Depp’in dönüşünün olası olup olmadığı sorulduğunda Bruckheimer’ın tam yorumuna aşağıdan göz atın:

“Hala üzerinde çalışıyoruz. Henüz hiçbir şey kesin değil, ancak bir senaryoya doğru küçük bebek adımları atmaya devam ediyoruz.”

İlgili: POTC’nin Orijinal Direktörü Karayip Korsanları 5’i Neden Reddetti?


Karayip Korsanları 6 Jack Sparrow’u Nasıl İçermeli?

Johnny Depp, Karayip Korsanları 5'teki Jack Sparrow rolünde şaşırmış görünüyor.

Her ikisinin de en büyük başarısızlıklarından biri Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde ve Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz filmlerin Depp’in karakterine çok fazla güvendiği tartışılabilir. Orijinal üçlemedeki üç filmin de, özellikle de ilk ikisinin bu kadar sevilmesinin bir nedeni, Sparrow’un hikayesinin Elizabeth Swann (Keira Knightley) ve Will Turner’ın (Orlando Bloom) hikayesiyle kesişmesidir. Elizabeth ve Will daha insancıl ve ilişkilendirilebilir karakterlerdir ve onların aşk hikayesi, filmlerin en duygusal ve etkileyici sahnelerinin temelini oluşturan orijinal üçlemenin gerçekten kalbidir. Sparrow, harika bir komik rahatlama kaynağıdır ve kendi yolunda karizmatiktir, ancak en çok, daha ayakları yere basan karakterlerin karşısına yerleştirildiğinde çalışır.

için Karayip Korsanları 6 serinin orijinal büyüsünün bir kısmını geri kazanmak için hikayeyi taşıyan tek kişinin Sparrow olmaması gerekiyor. Elizabeth ve Will en son bölümde geri döndüler, ancak yapacak pek bir şeyleri olmayan ikincil karakterlerdi. Karayip Korsanları 6 ya bu orijinal karakterlerin her ikisini de hikayeye daha belirgin bir şekilde dahil etmeye çalışmalı ya da yeni karakterlere yer açmak için onları hiç içermemelidir. Önceki iki film, izleyicilerin kök salması için bazı yeni yüzler sunmaya çalışsa da, yeni karakterler nihayetinde Will ve Elizabeth kadar çekici değildi.

Nasıl olduğunu görmek için kalır Karayip Korsanları 6 bir araya gelecek, ancak serinin pek çok hayranı Depp’in dönüşünü görmekten heyecan duyacak. Tabii ki Depp’in geri dönmekle hiç ilgilenmemesi de mümkün, yani filmin Sparrow olmadan ilerlemek için bir yol bulması gerekecek ki bu kolay bir iş olmayacak. Bruckheimer’ın yorumu bunu doğrulayarak Karayip Korsanları 6 henüz bir senaryo bile yazılmamış, geliştirmenin çok erken aşamalarında, hayranların Depp’in dönüşünü öğrenmesi muhtemelen uzun zaman alacak.

Devamı: Margot Robbie POTC Yeniden Başlatmanın İptal Edilmesi Franchise İçin Kötü Bir Haber

Kaynak: AP Eğlence/ heyecan

Teknory