Phone 2a söylentileri ivme kazanırken hiçbir şey ‘bu hafta bir şeyler gelecek’ diyemiyor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR Bu hafta için hiçbir şey duyuruyla dalga geçmiyor. Nothing Phone 2a’nın da yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu haftaki duyurunun gerçekten yeni bir telefon mu yoksa tamamen başka bir şey mi olduğu belli değil. Bu hafta için hiçbir şey duyuruyla dalga geçmiyor. Şirketin X’te biyografi (eski adıyla Twitter) “Bu hafta […]

Phone 2a söylentileri ivme kazanırken hiçbir şey ‘bu hafta bir şeyler gelecek’ diyemiyor

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Bu hafta için hiçbir şey duyuruyla dalga geçmiyor.
  • Nothing Phone 2a’nın da yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
  • Bu haftaki duyurunun gerçekten yeni bir telefon mu yoksa tamamen başka bir şey mi olduğu belli değil.

Bu hafta için hiçbir şey duyuruyla dalga geçmiyor. Şirketin X’te biyografi (eski adıyla Twitter) “Bu hafta bir şeyler geliyor” diyor. Bu arada, Nothing Phone 2a adlı bir cihazın iddia edilen görüntüleri ve belirli özellikleri geçen hafta sızdırıldı. Söz konusu cihaz, sızıntıda ortaya çıkan model numarasının aynısıyla Hindistan’daki bir sertifikasyon web sitesinde de göründü. Ayrıca güvenilirlerden de haber alıyoruz ihbarcı Ishan Agarwal Nothing Phone 2a’nın piyasaya sürülmesi çok yakında.

Hiçbir Şey Telefon 2a lansmanı

Hiçbir şeyin, sözde Nothing Phone 2a hakkındaki söylentiler ortalıkta dolaşmaya başladığı sırada yeni bir duyuru yapmaya başlaması tesadüf olmaktan öte bir şey olsa da, şirketin yeni donanım konusunda bu kadar sade olması pek de alışılmadık bir durum. Hiçbir şey genellikle yeni telefonları için teaser kampanyalarını aylar öncesinden başlatmaz ve onları duyurudan uzun bir süre öncesine kadar sürüklemez. Bu yüzden başlangıçtan gelecek yeni bir donanım duyurusu konusunda hâlâ biraz şüpheciyiz.

Neyse ki, Hiçbir Şey’in neyin peşinde olduğunu öğrenmek için uzun süre beklememize gerek kalmayacak. Açıklamanın hafta sonundan önce gelmesini bekliyoruz. Bakalım yeni bir telefonla bizi hiçbir şey şaşırtmayacak mı?


Phone 2a söylentileri ivme kazanırken hiçbir şey ‘bu hafta bir şeyler gelecek’ diyemiyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow