Pinocchio: Unstrung Korku Filmi Winnie-The-Pooh: Blood & Honey Evrenini Genişletecek

Özet Pinocchio: Unstrung, Winnie-the-Pooh: Blood and Honey ve Bambi: The Reckoning’in arkasındaki ekip tarafından duyurulan, kamuya açık en son korku filmi. film, Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2’nin son jeneriğinde tanıtılan Pinokyo’nun korku dolu bir yeniden anlatımı olacak. Oyuncular ve teknik ekip de dahil olmak üzere filmle ilgili ek ayrıntılar yakında açıklanacak. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE […]

Pinocchio: Unstrung Korku Filmi Winnie-The-Pooh: Blood & Honey Evrenini Genişletecek

Özet

  • Pinocchio: Unstrung, Winnie-the-Pooh: Blood and Honey ve Bambi: The Reckoning’in arkasındaki ekip tarafından duyurulan, kamuya açık en son korku filmi.
  • film, Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2’nin son jeneriğinde tanıtılan Pinokyo’nun korku dolu bir yeniden anlatımı olacak.
  • Oyuncular ve teknik ekip de dahil olmak üzere filmle ilgili ek ayrıntılar yakında açıklanacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Pinokyo, kamuya açık en son korku filminin yeniden yapımının merkezindeki karakter olacak. Pinokyo: Gerilmemiş. Sürümü Pinokyo belki de en çok bilineni 1940 yapımı animasyon filmidir; bu, ilk uzun metrajlı filminden sonra Disney animasyon dünyasındaki ikinci filmdir. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler. Ancak Disney filminin kendisi 1883 Carlo Collodi çocuk kitabına dayanmaktadır. Pinokyo’nun Maceralarıki bu kamu malıdır.

Başına Lanet İğrençkorku filmi Pinokyo: Gerilmemiş arkasındaki ekibin son projesi Winnie-the-Pooh: Kan ve Bal, Bambi: Hesaplaşmave gelecek Kan ve Bal 2. Yapımcılığını Rhys Frake-Waterfield ve Scott Jeffrey’nin yaptığı filmin oyuncu kadrosu ve ekibi, yaz yapımının başlaması ve 2024 sonlarında vizyona girmesi planlanan tarihten önce daha sonra açıklanacak. Aşağıda filmin başlığını ve filmin son jeneriğinde yer alacak tüyler ürpertici Pinokyo çizimini görebilirsiniz. Kan ve Bal 2evreni genişletecek henüz duyurulmamış karakterlerin diğer çizimlerinin yanı sıra.


Pinokyo Korku Filmi Yapmak O Kadar Zor Değil

Pinokyo'dan Monstro

Pinokyo: Gerilmemiş gişe başarısının ardından piyasayı kasıp kavuran kamu malı korku uyarlamaları dalgasının bir parçasıdır. Winnie-the-Pooh: Kan ve Bal. Her iki filmin arkasındaki ekip de üzerinde çalışıyor Peter Pan’ın Neverland Kabusuancak diğer yaratıcı ekipler de bu trende katılıyor. Alt türdeki diğer filmler arasında Grinch slasher bulunmaktadır. Ortalama Biryarışan Cinderella’nın Laneti Ve Cinderella’nın İntikamıve yeni açıklanan Mickey’nin Fare Kapanıgörülen karakterin versiyonunu uyarlayan Vapur Willieyakın zamanda kamu malına girdi.

Winnie-the-Pooh: Kan ve Bal Yaklaşık 100.000 dolarlık bir bütçeden 5,2 milyon dolar kazandı.

Bu filmler ikonik çocuk karakterlerin korkunç versiyonlarını yapma konusunda başarılı olurken, Pinokyo: Gerilmemiş orijinal hikayenin zaten pek çok korkunç unsur içermesi gerçeğinden kaynaklanan zorluklarla karşılaşacak. Bunlar arasında Pinokyo ve arkadaşı Candlewick’in eşeğe dönüştüğü sahnenin yanı sıra Disney filmindeki azgın balina Monstro’ya ilham veren Korkunç Köpek Balığı karakteri de yer alıyor. Her iki unsurun da uyarlanması filmin bütçe seviyesinin dışında kalsa da hikayenin korku olarak algılanmasının fazla bir şey gerektirmediğini kanıtlıyorlar.

Aslında, Pinokyo duyurulmadan önce zaten bir korku filmine uyarlanmıştı. Pinokyo: Gerilmemiş. Daha önce 1996 yapımı filmde Verne Troyer tarafından kana susamış bir katil olarak tasvir edilmişti. Pinokyo’nun İntikamı. Karakter için bu tür bir miras zaten mevcut olduğundan, 2024’teki yeni korku filminin aynı türden bir kötü şöhret bulması daha zor olabilir. Kan ve Bal.

Kaynak: Lanet İğrenç

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow