Pixel Camera’nın en son güncellemesi, Pixel 8’e özel yeni Gece Görüşü özelliklerini ekliyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Pixel Kamera uygulaması v9.2’ye güncellendi. Bu güncelleme, Gece Görüşü Hızlandırılmış Çekimli videolarını Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’ya 10 saniyeye kadar çıktıyla getiriyor. Kullanıcılar artık Palm Timer özelliğini her zaman aktif olacak şekilde ayarlayabilecek ve Pixel 8 sahipleri artık Ultra HDR’yi devre dışı bırakabilecek. Daha önce Google Kamera olarak […]

Pixel Camera’nın en son güncellemesi, Pixel 8’e özel yeni Gece Görüşü özelliklerini ekliyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Pixel Kamera uygulaması v9.2’ye güncellendi.
  • Bu güncelleme, Gece Görüşü Hızlandırılmış Çekimli videolarını Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’ya 10 saniyeye kadar çıktıyla getiriyor.
  • Kullanıcılar artık Palm Timer özelliğini her zaman aktif olacak şekilde ayarlayabilecek ve Pixel 8 sahipleri artık Ultra HDR’yi devre dışı bırakabilecek.

Daha önce Google Kamera olarak bilinen Pixel Camera, Pixel akıllı telefonlara kamera becerisini kazandıran, pek de gizli olmayan bir sos oldu. Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu satın alabileceğiniz en iyi kamera amiral gemilerinden biri yapan da budur. Yaklaşan Aralık 2023 Piksel Özellik Sürümü öncesinde Google, Pixel Kamera uygulamasına yönelik, Pixel 8 serisine özel bir özellik de dahil olmak üzere yeni özellikler içeren bir güncelleme yayınladı.

Bu güncellemeyle birlikte Gece Görüşü Timelapse özelliği artık Pixel 8 ve Pixel 8 Pro ile geceleri daha uzun videolar kaydetmenize olanak tanıyacak. Beş dakikalık 1080p video veya 20 dakikalık 4K video, Gece Görüşü modunda size 10 saniyelik timelapse video sağlayacaktır.

Piksel Kamera v9.2 1

Ayrıca, “Palm Zamanlayıcı” özelliği artık “Her zaman açık” ve “Yalnızca zamanlayıcı etkin olduğunda” ayarlarıyla özelleştirilebilir. Artık Gelişmiş Ayarlar’da Ultra HDR fotoğraflar için ayrı bir anahtar da var. APK’yı yan yükleyerek bu özelliklerin Pixel 8 Pro’muzda çalışmasını sağlayabiliriz.

Google’ın, desteklenen Pixel cihazları için Aralık 2023 Pixel Özellik Paketini bu hafta kullanıma sunması ve Pixel 8 Pro’ya Video Boost gibi özellikler getirmesi bekleniyor. Bu yeni Pixel Kamera APK’sı ile yapılan yazılım güncellemesi, nihayet Pixel 8 Pro’yu lansman sırasında öngörüldüğü gibi tam özellik kapasitesine getirecek.

Pixel Camera’nın en son güncellemesi, Pixel 8’e özel yeni Gece Görüşü özelliklerini ekliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow