Tom Cruise ve Dwayne Johnson İkisinin de Tam Olarak Aynı Rolü Almadı

Getty Images aracılığıyla Gişe rekorları kıran aksiyon destanlarına meraklı birinci sınıf süperstarlar olmanın dışında, aralarında pek fazla ortak nokta yok gibi görünüyor. Dwayne Johnson Ve Tom Cruiseözellikle beden bölümünde. The Rock’ın öncekinden biraz daha büyük ve daha güçlü olduğunu söylemek yetersiz kalır. İmkansız görev kukla, bu yüzden aynı tür roller için yarıştıklarını hayal edemezsiniz, Johnson’ın […]

Tom Cruise ve Dwayne Johnson İkisinin de Tam Olarak Aynı Rolü Almadı

Getty Images aracılığıyla

Gişe rekorları kıran aksiyon destanlarına meraklı birinci sınıf süperstarlar olmanın dışında, aralarında pek fazla ortak nokta yok gibi görünüyor. Dwayne Johnson Ve Tom Cruiseözellikle beden bölümünde.

The Rock’ın öncekinden biraz daha büyük ve daha güçlü olduğunu söylemek yetersiz kalır. İmkansız görev kukla, bu yüzden aynı tür roller için yarıştıklarını hayal edemezsiniz, Johnson’ın Cruise’un onlarca yıldır ekmek ve tereyağı yaptığı dublörlerin yarısı kadar çılgınca bir şey yapmayı düşünemeyecek kadar dikkatli olduğu gerçeğini boşverin .

Yine de, çok farklı nedenlerle de olsa, birkaç yıl içinde her ikisi de aynı rolden mahrum bırakıldı. İlk duyurulduğunda Jack Reacher geliştirme aşamasındaydı, Johnson rolü güvence altına almak için çok mücadele etti ve edebi yaratımın heybetli fizikselliğiyle eşleştiği düşünüldüğünde, bariz bir rakip olacaktı.

Jack Reacher
Paramount aracılığıyla

Aslında, eski WWE yıldızı, rolü kaçırdığı için pişman olduğunu itiraf ederken, Cruise, düzenli işbirlikçi Christopher McQuarrie’nin cesur gerilim filminin başrolünü üstlenmekle görevlendirildiğinde, kaynak materyalin hayranlarından ağır ateş altında kaldı. Açıkçası, Reacher’ın sayfada göründüğünden yaklaşık bir ayak daha kısa, ancak nihai ürünün sağlam, eski moda bir gerilim filmi olduğu ortaya çıktı.

devam filmi Sakın geri gitme Yine de, baş yazar Lee Child’ın Cruise’un atılmasını talep etmesi büyük bir hayal kırıklığıydı. Ezici resepsiyon, üçüncü bir taksit için herhangi bir planın rafa kaldırıldığını görünce, uygun şekilde iri Alan Ritchson’ın popüler Prime Video serisi için devreye girmesi için kapıyı açtığında, işlerin bu kadar ileri gitmesine gerek yoktu. ulaşıcıikinci sezonu yolda olan.

Dwayne Johnson ve Tom Cruise’un aynı rol için yarıştığını asla hayal edemezsiniz, ancak Hollywood’un tesadüfleri tam olarak buna benzer komik bir yolu var.

Teknory