Pixel Fold lansman tarihi Haziran olarak planlanabilir

TL;DR Yeni bir söylenti, Pixel Fold’un Haziran ayında piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Cihaz için ön siparişler, Google I/O ile aynı gün açılabilir. Taşıyıcılar ve diğer perakendeciler aracılığıyla ön siparişler ayın ilerleyen zamanlarına ertelenebilir. Bu yılki Google I/O’ya yaklaştıkça daha fazla söylenti duymaya başlıyoruz. Söylenti değirmenine giren son mırıltılar, Pixel Fold lansman tarihini ve diğer bazı […]

Pixel Fold lansman tarihi Haziran olarak planlanabilir

TL;DR

  • Yeni bir söylenti, Pixel Fold’un Haziran ayında piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor.
  • Cihaz için ön siparişler, Google I/O ile aynı gün açılabilir.
  • Taşıyıcılar ve diğer perakendeciler aracılığıyla ön siparişler ayın ilerleyen zamanlarına ertelenebilir.

Bu yılki Google I/O’ya yaklaştıkça daha fazla söylenti duymaya başlıyoruz. Söylenti değirmenine giren son mırıltılar, Pixel Fold lansman tarihini ve diğer bazı önemli tarihleri ​​içeriyor.

Buna göre Jon Prosser Google, Twitter’da Pixel Fold’u 10 Mayıs’ta duyuracak. Bu, Google I/O için planlanan tarihle aynı zamana denk gelecek, yani duyuru etkinlik sırasında yapılacak.

Prosser, Google sızıntılarıyla ilgili olarak tam olarak en iyi geçmişe sahip değil. Ancak, son zamanlarda oldukça isabetliydi. Tahmini, diğer sızıntıların öne sürdükleri ile de aynı çizgide.

Tweet, diğer sızıntılarda görünmeyen bir şeyden bahsetmeye devam ediyor – ön sipariş bilgileri. Prosser, katlanabilir ön siparişlerin de 10 Mayıs’ta açılacağını iddia ediyor. Ancak ön siparişler bu tarihte yalnızca Google Store’dan alınabilecektir. Bildirildiğine göre, taşıyıcılar ve diğer perakendeciler aracılığıyla ön siparişler 30 Mayıs’a kadar ertelenecek.

Son olarak söylenti, Pixel Fold lansman tarihinin Haziran ortası olacağını iddia ediyor. Spesifik olarak, lansman tarihinin 27 Haziran olduğu söylendi. Bu nedenle, alıcıların cihazı ele geçirmek için duyurudan sonra bir aydan biraz fazla beklemesi gerekecek gibi görünüyor.

Şu anda Pixel Fold hakkında bildiklerimize dayanarak, 1.300 ila 1.800 ABD Doları arasında bir maliyete sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, Yogesh Brar’dan bir sızıntı, aralığın 1.300 ila 1.500 $’a yakın olabileceğini iddia ediyor. Brar haklıysa, katlanabilir olanı en son Samsung Galaxy Z Fold’un fiyatının altına koyar.


Pixel Fold lansman tarihi Haziran olarak planlanabilir

Teknory