BAE için En İyi VPN

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez. BAE için en iyi VPN nedir? Birleşik Arap Emirlikleri en son teknolojiyi benimsemiş olsa da, İnternet kullanımı konusunda en kısıtlayıcı ülkelerden biridir; çok çeşitli siteler engellenir veya filtrelenirken, çevrimiçi faaliyetler nedeniyle kovuşturmalar ve gözaltılar hiç de bilinmiyor. Bir VPN, kullanıcılara […]

BAE için En İyi VPN

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez.

BAE için en iyi VPN nedir? Birleşik Arap Emirlikleri en son teknolojiyi benimsemiş olsa da, İnternet kullanımı konusunda en kısıtlayıcı ülkelerden biridir; çok çeşitli siteler engellenir veya filtrelenirken, çevrimiçi faaliyetler nedeniyle kovuşturmalar ve gözaltılar hiç de bilinmiyor. Bir VPN, kullanıcılara engellenen sitelere ve hizmetlere erişme veya filtrelenmemiş arama sonuçlarını görme ve ayrıca ifade özgürlüğü amacıyla konumlarını ve kimliklerini gizleme araçları sağlayarak her iki hesapta da yardımcı olabilir.

Bir Bakışta – BAE için En İyi VPN’ler

Bu makale BAE için en iyi 5 VPN’i listeleyecek, ancak hızlı bir genel bakış istiyorsanız, en iyi seçimlerimizin bir özetini burada bulabilirsiniz.

BAE için En İyi VPN’i Seçme

İnternet özgürlüğü arzusu, BAE’deki kullanıcıların bir VPN kullanması için önemli bir motivasyondur. BAE dışındaki bir sunucuya özel bir VPN bağlantısı aracılığıyla küresel İnternete bağlanarak, normalde engellenen web sitelerine erişebilir ve arama sonuçlarını sansürden bağımsız olarak görebilirler. Bir VPN kullanmak, konumunuzu değiştirerek ve etkinliğinizi anonimleştirerek çevrimiçi etkinlikleri de gizleyebilir, ancak bu su geçirmez bir kılık değiştirme olarak görülmemelidir. Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya hizmetleri BAE’den erişilebilirken, kullanıcılar yoğun bir şekilde otosansür uygulama eğilimindedir. Dahası, Skype ve WhatsApp gibi VoIP hizmetleri engellenir.

BAE için bir VPN seçerken temel faktörler, gerçek konumunuza dair hiçbir belirti bırakmayan, içerik blokajlarının üstesinden gelmede etkili olan ve anonimlik ve mahremiyetiniz için güçlü koruma sağlayan bir VPN bulmakla başlar. Düşen bir VPN bağlantısı nedeniyle kaybetmenin etkileri ciddi olabileceğinden, VPN durursa tüm bağlantıları kesen bir öldürme anahtarı bir zorunluluktur ve DNS sızıntılarını önleyen özellikler oyunu ele vermeye değer. Dahası, anonim bir ödeme yöntemi, kullanıcıların izlerini örtmelerine ve çevrimiçi ve çevrimdışı kimlikleri arasındaki ilişkiyi gizlemelerine yardımcı olabilir. BAE’deki kullanıcılar ayrıca Birleşik Krallık veya ABD video akış hizmetlerinden içerik akışı yapmak isteyebilir, bu da bu ülkelerle iyi bir bağlantı ve oradaki yerel engellerin üstesinden gelme becerisi gerçek bir artı sağlar.

BAE için En İyi VPN: İlk 5

1. ExpressVPN: Genel olarak BAE için en iyi VPN

Fiyat: Aylık 12,95 ABD Doları veya yıllık planla aylık 6,67 ABD Doları

Sınırlı Fırsat: 3 ay ÜCRETSİZ!

ExpressVPN

BAE için en iyi VPN nedir diye soracak olursanız, ExpressVPN cevabımız olurdu. Dünyanın her yerindeki sunucularda yüksek bağlantı hızları sağlar ve bazı BAE ağ sağlayıcıları tarafından kullanılan VPN engelleme teknolojisinden kaçındığı bilinmektedir. ExpressVPN, AES-256 şifreleme ve bir kapatma anahtarı ile mükemmel gizlilik sağlar.

Gizlilik dışında, ExpressVPN Netflix, Amazon Prime Video ve canlı spor etkinlikleri gibi coğrafi olarak kısıtlanmış akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmada da harikadır. Tek yapmanız gereken, seçtiğiniz ülkede bir sunucu seçmek ve sanki o yerdeymişsiniz gibi yayın yapabileceksiniz.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, gerçek bir kişiyle 7/24 konuşabilir ve hizmetle ilgili aklınıza takılan tüm soruları onlara sorabilirsiniz.

ExpressVPN’i diğerlerinden ayıran şey, premium özellikleri nasıl birleştirdiği ve onu kullanımı kolay bir pakette sunmasıdır. Uygulamalar tak ve çalıştır özelliğindedir ve yeni başlayanlar bile onu nasıl kullanacaklarını hemen öğrenebilir. Hepsinden iyisi, ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunar, yani gerçekten çalıştığından emin olmak için hizmeti test edebilirsiniz.

PROS

 • Netflix dahil olmak üzere tüm büyük akış hizmetlerinin engellemesini kaldırır
 • Güçlü gizlilik ve güvenlik özellikleri
 • Gizlenmiş sunucular
 • Mükemmel 7/24 müşteri desteği
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Aynı anda maksimum 5 cihaz bağlanabilir

ExpressVPN’i şimdi edinin!

2. CyberGhost – BAE için kullanıcı dostu VPN

Fiyat: Ayda 12,99 ABD doları, 2 yıllık planla ayda 2,11 ABD doları (artı 3 ay ücretsiz)

CyberGhost

CyberGhost, Birleşik Arap Emirlikleri için en kullanıcı dostu VPN olarak kabul edilir. Windows, Android, iOS, macOS, Linux ve yönlendiriciler dahil olmak üzere tüm büyük cihazlar ve platformlar için uygulamaları vardır. Bu VPN sağlayıcısının 90 ülkede (BAE dahil) 9.000’den fazla sunucusu vardır. Akış, oyun ve torrent için özel sunuculara sahiptir.

Kullanıcılar, Sama Dubai, Noor Dubai, Al Dafrah TV, Dubai Sports ve diğerleri gibi yerel kanallara erişmek için BAE’deki sunucularına bağlanabilir. Bu arada, uluslararası sunucuları aracılığıyla Netflix, Hulu, HBO Now, Fox Sports, Yupp TV ve BBC IPlayer içeriklerine erişebilirsiniz. BAE’deki cihazlarınızda Skype, Zoom, Facetime ve WhatsApp gibi VoIP uygulamalarında da kullanabilirsiniz.

CyberGhost herhangi bir günlük tutmaz. Ayrıca, 256 bit şifreleme, IP ve DNS sızıntı koruması ve bir kapatma anahtarı ile sınırsız bant genişliği ve sağlam güvenlik sunar.

CyberGhost’u seçerseniz, tüm bu özelliklerin yanı sıra VPN endüstrisindeki en uzun para iade garantisinden (45 gün) yararlanacaksınız.

PROS

 • 90 ülkede (BAE dahil) 7.000’den fazla sunucuya sahiptir
 • AES-256 bit askeri düzeyde şifreleme
 • Wi-Fi koruması, Akışa özel IP’ler
 • 7 adede kadar eşzamanlı bağlantı
 • 45 günlük para iade garantisi

EKSİLERİ

CyberGhost’u şimdi edinin!

3. Özel İnternet Erişimi – torrent için en iyi VPN hizmeti

Fiyat: 2 yıllık planla ayda 11,99 ABD doları, ayda 2,11 ABD doları (artı 3 ay ücretsiz)

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi (PIA), BAE’de torrent için en iyi VPN’dir. 80 ülkede 30.000 sunucuya sahiptir (BAE’de 35 sunucu). Bu sunucuların tümü, SOCKS5 proxy ile P2P dosya paylaşımı için optimize edilmiştir. Ayrıca PIA, büyük dosyaları indirmek için gerekli olan iyi bağlantı hızları sunar.

Uluslararası sunucuları aracılığıyla BAE’de Netflix, BBC iPlayer, beIN Sports gibi akış platformlarına ve daha fazlasına erişebilirsiniz. BAE’de 35 sunucuya sahip olup, yurt dışından engelini kaldıramayacağınız tek bir yerel içerik veya web sitesi yoktur. Kullanıcıların bu VPN ile erişebilecekleri bazı popüler yerel içerik örnekleri arasında Quest Arabiya, Zee Aflam, CNBC Arabiya, Dubai Media City, Sharjah TV Bengal Digital ve çok daha fazlası yer alır.

PIA ile aynı anda maksimum 10 cihaz bağlayabilirsiniz. Windows, macOS, Linux, Firestick, iOS ve Android dahil olmak üzere tüm ana işletim sistemlerini destekler.

Bu VPN, AES-256 şifreleme kullanır. Ayrıca, DNS ve IP sızıntı koruması ve bağlantı aniden kesilirse gizliliğinizin bozulmadan kalmasını sağlayan bir kapatma anahtarı gibi güvenliği artırıcı özelliklerle donatılmıştır.

PROS

 • 80 ülkede (BAE dahil) 30.000’den fazla sunucu
 • AES-256 bit askeri düzeyde şifreleme
 • WireGuard protokolü
 • 10 eşzamanlı bağlantı
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

Şimdi Özel İnternet Erişimi Alın!

4. NordVPN: Gizlilik ve anonimlik için en iyi VPN

Fiyat: Aylık 11,99 ABD doları veya yıllık planla aylık 4,99 ABD doları

61 ülkede 1400’den fazla sunucuya sahip olmasına rağmen, Nord VPN’in BAE’de bir varlığı yoktur, ancak yine de kullanmaya değer çünkü anti-blocking ve anti-surveillance özellikleri çok güçlüdür. Bunlar, isteğe bağlı çift şifreleme ve meraklıları yoldan çıkarmak için IP adresinizi yalnızca bir kez değil iki kez gizleyen çift sekmeli bir VPN içerir. Ayrıca, bir Onion over VPN sunucusu kullanarak TOR ağı üzerinden trafiği yönlendirebilirsiniz; Gizlenmiş Sunucu seçeneği ise kısıtlayıcı ülkelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır, bu da içerik filtrelerini ve web sitesi blokajlarını aşmayı kolaylaştırır. NordVPN ayrıca, VPN’inizin bağlantısı kesilirse belirli uygulamaları hemen kapatacak şekilde ayarlanabilen etkili bir yapılandırılabilir öldürme anahtarına sahiptir.

Nord VPN, on dört göz ağının bir parçası olmayan ve zorunlu veri saklama yasalarına sahip olmayan Panama’da yerleşiktir ve Nord VPN de katı bir kayıt tutmama politikası talep etmektedir. En hızlı hizmet değil, ancak performansı sağlam; Birleşik Krallık’tan Singapur’a VPN bağlantı hızları bile yalnızca %67,9 düşerken, Birleşik Krallık’tan ABD’ye bağlantı hızları ortalamanın oldukça üzerindeydi. İyi, anonimlik dostu bir VPN’dir.

PROS

 • Yüksek hızlar
 • Güçlü şifreleme
 • Günlük tutmaz
 • Skype ile çalışır
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Masaüstü uygulaması yavaş olabilir

NordVPN’i şimdi edinin!

5. VyprVPN: BAE için en iyi değere sahip VPN

Fiyat: Ayda 10 ABD doları, yıllık planla ayda 5 ABD doları

BAE’de her VPN’in herhangi bir varlığı yoktur, ancak VyprVPN’in bölgede bir sunucusu vardır. Şirket, kendi sunucularına, ağlarına ve donanımına ek olarak, VPN üzerinden bağlandığınızda otomatik olarak devreye giren ve DNS tabanlı sansür ve filtrelemeyi yenen yerleşik bir DNS hizmetine sahiptir. 70 konumu yöneten 700’den fazla sunucu ile dünyanın herhangi bir bölgesine ulaşmak zor değil ve hizmet, sunucuların aşırı yüklenmesini ve kullanılamaz hale gelmesini önlemek için dinamik sunucu değiştirmeyi kullanıyor.

VyperVPN, kullanıcının kaynak IP adresini ve kullanılan VyperVPN adresini koruyarak bazı temel bilgileri günlüğe kaydeder, ancak çevrimiçiyken trafiği veya faaliyetlerinizi günlüğe kaydetmez. VyprVPN ayrıca, DNS bağlantınızın başarısız olması durumunda tüm bağlantıları anında kapatan bir öldürme anahtarına sahiptir ve premium sürümle birlikte verilen yerleşik Chameleon güvenlik protokolü, VPN engellemesini atlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Olumsuz tarafı, VyprVPN kaydolduğunuzda çoğundan daha fazla kişisel bilgi alır ve Bitcoin veya başka herhangi bir anonim form aracılığıyla ödeme yapılmasına izin vermez. Yine de hızlar, özellikle daha kısa atlamalarda sürekli olarak ortalamanın üzerindedir ve bu, anonimlik birincil endişeniz değilse VyprVPN’i sağlam bir seçenek haline getirir.

PROS

 • Çoğu platform için uygulamalar
 • Büyük gizlilik
 • Doğrulanmış sıfır günlük politikası
 • Bukalemun protokolü, VPN dostu olmayan konumlar için iyidir
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

VyprVPN’i şimdi edinin!

BAE için en iyi VPN SSS

VPN’ler BAE’de yasal mı?

BAE’de meşru amaçlar için VPN kullanmak yasaldır. Ancak, BAE yasalarına uymayan amaçlarla gerçek IP adresinizi gizlemek için bir VPN kullanmak yasaktır ve dolayısıyla yasa dışıdır. Bir suç işlemek veya kolluk kuvvetlerinin bir suçu yakalamasını engellemek için üçüncü taraf bir adresi kullananlar sonuçlarına katlanacaklardır. Bu tür cezalar, bir aya kadar hapis veya 500.000 ile 2.000.000 AED arasındaki para cezalarını içerir.

BAE’nin içeriği ve VPN yasaları nelerdir?

BAE’de bazı İnternet düzenlemelerine uyulmalıdır. Bu düzenlemeler, BAE’de aşağıdaki faaliyetler için bir VPN kullanımını yasaklamaktadır:

 • Kumar
 • pornografi
 • Arkadaşlık siteleri
 • Fikri mülkiyet haklarının ihlali
 • Ayrımcılık, ırkçılık ve dine saygısızlık
 • Virüslerin ve kötü amaçlı programların yayılması
 • Kimliğe bürünme, dolandırıcılık ve kimlik avı

Bir VPN kullanıyorsanız BAE’deki çevrimiçi etkinliğiniz izlenebilir mi?

Güçlü bir günlük tutmama politikasına sahip bir VPN kullanıyorsanız ve veri ihlallerini önlemek için gereken teknolojiye yatırım yapıyorsanız, çevrimiçi eylemleriniz izlenemez. BAE’deki VPN kullanıcıları, genellikle altyapı ve teknolojiyi yükseltmek ve sürdürmek için kapsamlı yatırım yapacak kaynaklardan yoksun olan ücretsiz VPN’lerden ve veri sızıntılarını önleme konusunda bir geçmişe sahip olmayan VPN’lerden kaçınmalıdır.

Teknory