Pixel Fold ve Pixel 7a lansman tarihi yeni ortaya çıkmış olabilir

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Bir perakende listeleme, Pixel Fold ve Pixel 7a için Haziran lansman tarihini açıklamış olabilir. Pixel Buds A-Serisi’nin mavi çeşidi de Haziran ayında piyasaya sürülebilir. Pixel Fold’un iki depolama seçeneği olabilir: 256 GB ve 512 GB. Google geçtiğimiz günlerde yıllık G/Ç konferansını 10 Mayıs’ta düzenleyeceğini duyurdu. Diğer olası duyuruların […]

Pixel Fold ve Pixel 7a lansman tarihi yeni ortaya çıkmış olabilir

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Bir perakende listeleme, Pixel Fold ve Pixel 7a için Haziran lansman tarihini açıklamış olabilir.
  • Pixel Buds A-Serisi’nin mavi çeşidi de Haziran ayında piyasaya sürülebilir.
  • Pixel Fold’un iki depolama seçeneği olabilir: 256 GB ve 512 GB.

Google geçtiğimiz günlerde yıllık G/Ç konferansını 10 Mayıs’ta düzenleyeceğini duyurdu. Diğer olası duyuruların yanı sıra, şirketin bu etkinlikte Pixel Fold ve Pixel 7a’yı nihayet piyasaya sürmesi bekleniyor. Ve yeni bir sızıntı doğruysa, bu cihazların lansmanı o zamandan çok uzakta olmayacak.

Pixel Fold ve Pixel 7a ile ilgili bir perakende listeleme, Google’ın elini zamanından önce teslim etmiş gibi görünüyor. 9to5Google. Çıkış, her iki telefon için de Haziran ortasında piyasaya sürüleceğini gösteren sızdırılmış bir liste gördüğünü iddia ediyor. Bu, cihazlar için gerçek sürüm penceresiyse, Pixel 7 serisi Google I/O 2022’de ortaya çıktıktan sonra Temmuz ayında piyasaya sürüldüğü için bu normalden daha erken olacaktır.

Perakende listelerinin, renk grupları ve depolama seçenekleri hakkında da bilgi verdiği bildirildi. Görünüşe göre Pixel Fold yalnızca iki renkte gelebilir. Bu renk grupları, gri veya siyah bir renk olan Karbon ve muhtemelen beyaz veya kirli beyaz bir renk olan Porselen olacaktır. Pixel 7a ayrıca bir Karbon renk grubuna sahip olabilir, ancak Pamuk ve Kutup Mavisi ekleyecektir. Ancak Pixel 7a, Jade adlı dördüncü bir renge sahip olabilir. Roland Quandt ile ilgili Gelecek Kazan.

Depolamaya gelince, 9to5Google Fold’un 256 GB depolama alanıyla satışa sunulacağını belirtiyor, ancak yalnızca Carbon renk grubu için 512 GB’lık bir varyant gördü. Öte yandan Pixel 7a, yalnızca 128 GB’lık bir varyantla gelebilir.

Bununla birlikte, görünüşe göre ortaya çıkan tek ayrıntı bunlar değildi. Pixel Buds A-Serisi’nden de söz edildi. Görünüşe göre mavi varyantın Pixel 7a ile aynı gün piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Pixel Fold ve Pixel 7a lansman tarihi yeni ortaya çıkmış olabilir

Teknory