ECOVACS, el tipi vakumlu ilk Matter’a hazır robovac’ını piyasaya sürdü

TL;DR ECOVACS, robot süpürgeyi ve elde taşınan çubuk süpürgeyi yeni bir üründe birleştiriyor. DEEBOT X2 COMBO, Matter sertifikasına sahip ilk DEEBOT’tur. Hem robotun hem de çubuklu süpürgenin emiş gücü 8.000Pa’dır CES 2024, sağa sola duyurularla tüm hızıyla devam ediyor. En son duyurulardan biri, akıllı eviniz için yepyeni Matter-ready robot ve çubuklu süpürge ürününü piyasaya süren […]

ECOVACS, el tipi vakumlu ilk Matter’a hazır robovac’ını piyasaya sürdü

TL;DR

  • ECOVACS, robot süpürgeyi ve elde taşınan çubuk süpürgeyi yeni bir üründe birleştiriyor.
  • DEEBOT X2 COMBO, Matter sertifikasına sahip ilk DEEBOT’tur.
  • Hem robotun hem de çubuklu süpürgenin emiş gücü 8.000Pa’dır

CES 2024, sağa sola duyurularla tüm hızıyla devam ediyor. En son duyurulardan biri, akıllı eviniz için yepyeni Matter-ready robot ve çubuklu süpürge ürününü piyasaya süren iç ve dış mekan robot temizleme çözümleri sağlayıcısı ECOVACS’tan geldi.

ECOVACS bugün DEEBOT X2 COMBO’yu piyasaya süreceğini duyurdu. X2 Omni’nin yeni versiyonu olarak tanımlanan temizleme istasyonu, şirketin DEEBOT robot süpürgesini ve paspasını alıp yeni bir el tipi süpürge ekliyor.

El tipi elektrikli süpürge, otomatik boşaltma istasyonuna sığar ve robot süpürgenin durduğu tarafta durur. Hepsi bir arada temizlik çözümü olarak tasarlanan ECOVACS’ın en yeni ürünü, kullanıcılara temizlik işlemlerini otomatikleştirme veya manuel olarak temizleme seçeneği sunuyor. Ek olarak hem robot süpürgenin hem de elde taşınan çubuk süpürgenin emiş gücü 8.000 Pa’dır.

Robot, nesnelerden kaçınmak ve en iyi temizleme seçeneğini belirlemek amacıyla pislikleri tespit etmek için bir navigasyon ve algılama sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca YIKO 2.0 sesli kontrol sistemi aracılığıyla sesinizle de kontrol edilebilir.

ECOVACS’ın diğer ürünlerinden farklı olarak bu robot süpürge, kutudan çıktığı haliyle Matter’a hazırdır. Yani Matter standardında çalışan tüm akıllı ev cihazlarıyla çalışacaktır.

Kendiniz için bir tane almak istiyorsanız, şu adreste mevcut olacak: ECOVACS web sitesi ve size 1.599$ () tutarında geri ödeme yapacaktır. Normalde 1.499 dolara satılan X2 Omni’den biraz daha pahalı olmasına rağmen, en azından anlaşmadan ekstra bir temizleme aracı alıyorsunuz.

ECOVACS, el tipi vakumlu ilk Matter’a hazır robovac’ını piyasaya sürdü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow