Pixel Watch 2 sızıntısı, kullanıcı arayüzünün yeniden tasarımıyla Fitbit özelliklerini gösteriyor

TL;DR Yeni Pixel Watch 2 görselleri sızdırıldı. Sızıntı, Pixel Watch 2’ye gelen yeni Fitbit iyileştirmelerinden bazılarını gösteriyor. Sızıntı, geliştirilmiş bir Vücut yanıtları kullanıcı arayüzünü ve bir kalp atış hızı “hedef bölgesi” ekranını gösteriyor. Son birkaç gündür, ihbarcı Evan Blass, Google’ın yakında duyurulacak ürünleri hakkında mümkün olduğu kadar çok şey sızdırma misyonundaymış gibi görünüyor. En son […]

Pixel Watch 2 sızıntısı, kullanıcı arayüzünün yeniden tasarımıyla Fitbit özelliklerini gösteriyor

TL;DR

  • Yeni Pixel Watch 2 görselleri sızdırıldı.
  • Sızıntı, Pixel Watch 2’ye gelen yeni Fitbit iyileştirmelerinden bazılarını gösteriyor.
  • Sızıntı, geliştirilmiş bir Vücut yanıtları kullanıcı arayüzünü ve bir kalp atış hızı “hedef bölgesi” ekranını gösteriyor.

Son birkaç gündür, ihbarcı Evan Blass, Google’ın yakında duyurulacak ürünleri hakkında mümkün olduğu kadar çok şey sızdırma misyonundaymış gibi görünüyor. En son sızıntıda, Google’ın Pixel Watch 2’ye sağladığı Fitbit iyileştirmelerine bir göz atıyoruz.

Şimdiye kadar Pixel Watch 2’yi sızıntılar ve tanıtım materyalleri aracılığıyla birkaç kez gördük. ama, bu yeni sızıntı stres takibi gibi Fitbit özelliklerinden bazılarını gösterir. Aşağıdaki görselde akıllı saatin, gün boyunca grafiklenen üç farklı reaksiyonun yer aldığı bir “Vücut tepkileri” ekranı görüntülendiğini görüyoruz. Bu, Fitbit Sense 2’nin sahip olduğu bir şeydir, ancak görünen o ki Google, anlaşılmasını kolaylaştırmak için kullanıcı arayüzünü biraz temizlemiş.

Blass’ın sızdırdığı ikinci görüntüde Pixel Watch 2, Fitbit antrenmanları için yeni bir kullanıcı arayüzü sergiliyor. Akıllı saat, kullanıcının kalp atış hızını aynı seviyede tutmak için bir “hedef bölge” ile birlikte gösteriyor gibi görünüyor. Üstünde zaman, altında ise BPM oranı var ve tahmin ettiğimiz şey geçen süre.

Google’ın yeni akıllı saatinin birçok yeni özelliğe sahip olması bekleniyor. Stres takibine ek olarak, bunlardan bazıları arasında sıcaklık ölçümü, daha doğru bir kalp atış hızı sensörü, yeni fitness takip modları ve yeni güvenlik özellikleri yer alıyor.

Daha önceki sızıntılara göre Pixel Watch 2’nin, Pixel 8 Pro aldığınızda ön sipariş bonusu olması bekleniyor. Ücretsiz bir çift kablosuz kulaklık almayı tercih ederseniz akıllı saati Pixel Buds Pro ile değiştirme seçeneğiniz de olacak. Google’ın Pixel lansman etkinliği 4 Ekim’de planlanıyor.


Pixel Watch 2 sızıntısı, kullanıcı arayüzünün yeniden tasarımıyla Fitbit özelliklerini gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow