Popüler insanüstü güçlerin lanetleri

DF-SU-09290 – Jean Gray (Sophie Turner) telepati ve telekinezi gibi ikili güçlere sahiptir. Fotoğraf Kredisi: Alan Markfield. Neyle geldiklerini bilerek bu dokuz çizgi roman süper gücünden herhangi birini alır mıydınız? Bu makaleyi okuduktan sonra bunu yapamazsınız. İnsanlar süper güçlere sahip olmayı düşündüklerinde nadiren olumsuzlukları düşünürler. Her güç olumsuz bir şeyle birlikte gelir. İçinde X-Men 2Cyclops, […]

Popüler insanüstü güçlerin lanetleri

DF-SU-09290 – Jean Gray (Sophie Turner) telepati ve telekinezi gibi ikili güçlere sahiptir. Fotoğraf Kredisi: Alan Markfield.

Neyle geldiklerini bilerek bu dokuz çizgi roman süper gücünden herhangi birini alır mıydınız? Bu makaleyi okuduktan sonra bunu yapamazsınız.

İnsanlar süper güçlere sahip olmayı düşündüklerinde nadiren olumsuzlukları düşünürler. Her güç olumsuz bir şeyle birlikte gelir.

İçinde X-Men 2Cyclops, Jean Gray’in uykusunda telekinezisiyle nesneleri hareket ettirdiğini söylüyor. Bu, yeni bir görünüme veya mobilyaların kırılmasına yol açabilir. Luke Cage’in acilen ameliyata ihtiyacı varsa, o zaman bir güç sönümleyicinin ya da adamantium bıçağın kullanışlı olması gerekir. Aksi takdirde derisini kesmek imkansızdır. Bu ortaya çıkan bir durum Gizli Savaş (2004) ve Yeni Yenilmezler 58 numara.

Bu makale süper güçlerin getirdiği lanete dikkat çekecek. Bazıları küçüktür. Diğerleri bu yeteneklerden bazılarını istemeyi yeniden düşünmenizi isteyebilir. En popülerlerinden biriyle başlayalım.

THE GIFTED: Jamie Chung, 25 Eylül Salı (20:00-21:00 ET/PT) FOX’ta yayınlanacak THE GIFTED’ın “eMergence” İkinci Sezon prömiyer bölümünde. ©2018 Fox Broadcasting Co. Kr: FOX

ışınlanma

Çizgi roman karakterleri: Gece Gezgini, Göz Kırpma

Toplu taşıma araçlarının yardımı olmadan bir yerden diğerine gitmek harika olurdu. Eğer araba kullanırsan, bir daha asla trafiğe takılmayacaksın. Bir yerden bir yere anında gidin. Bir şeye ışınlanmak pis kokabilir.

Işınlananların bahsettiği tehlikelerden biri başka bir şeyin olduğu yerde ortaya çıkmaktır. Büyük acıya veya ölüme neden olabilir. Ayrıca ışınlayıcıların da sınırları vardır. Nightcrawler kilometrelerce gidebilir. Bu arada Blink gibi bir çizgi roman karakteri Sürgünler çizgi roman Dünya’dan aya gidebilir. Ancak Blink’le bile körü körüne ışınlanırken büyük bir riskle karşı karşıyadır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow