Alexa’nın doğum günü indirimi: Skor Echo, Fire, Ring ve diğer Amazon cihazları tüm zamanların en düşük seviyelerinde

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. %54’E KADAR TASARRUF: Amazon’un Alexa’sı 6 Kasım’da 8 yaşına giriyor – kutlamak için tonlarca Amazon cihazı satışta: Stevie Wonder’ın harika sözleriyle, “Geldiğiniz gün bir dünya partisi yapmaktan daha mükemmel ne olabilir?” Kesinlikle Alexa’dan bahsetmiyor olsa da, olabilirdi. Amazon’un ikonik sanal asistanı Alexa, 6 Kasım itibarıyla sekiz muhteşem …

Alexa’nın doğum günü indirimi: Skor Echo, Fire, Ring ve diğer Amazon cihazları tüm zamanların en düşük seviyelerinde


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

%54’E KADAR TASARRUF: Amazon’un Alexa’sı 6 Kasım’da 8 yaşına giriyor – kutlamak için tonlarca Amazon cihazı satışta:


Stevie Wonder’ın harika sözleriyle, “Geldiğiniz gün bir dünya partisi yapmaktan daha mükemmel ne olabilir?” Kesinlikle Alexa’dan bahsetmiyor olsa da, olabilirdi. Amazon’un ikonik sanal asistanı Alexa, 6 Kasım itibarıyla sekiz muhteşem yıl boyunca hayatımıza eller serbest kullanım kolaylığı getirdi. Bu vesileyle, perakendeci, Alexa ile çalışan Amazon cihazlarında Fire tabletlerinde %50’ye varan indirim dahil fırsatlar sunuyor. , Yankı cihazları, Fire TV akış çubukları ve akıllı TV’ler ve daha fazlası. Bir dünya partisi de olabilir.

Bu anlaşmalardan bazıları Amazon’un geçen ay gördüğümüz Prime Day 2 fiyatlandırmasıyla eşleşirken (bunları ???? ile işaretledik), diğerleri tüm zamanların yeni en düşük seviyelerine düştü (bunları ???? ile işaretledik). 13 Kasım’a kadar indirimli olacak olan Fire TV akıllı TV’ler hariç, bu cihaz fırsatlarının çoğu yalnızca 6 Kasım’daki Alexa’nın doğum gününe kadar yayında. Ancak, bu anlaşmalardan bazılarını (veya benzerlerini) görmemiz muhtemel ) Kara Cuma için bir kez daha geri dönün. Yine de, en iyi fiyatı güvence altına almak istiyorsanız, istediğiniz gadget’ları bir an önce takmanızı öneririz.

Doğum günü partisi başlasın; hadi eski dostumuz Alexa’yı büyük zaman tasarruflarıyla kutlayalım.

Yankı cihazı fırsatları

Yangın tableti fırsatları

Yangın TV fırsatları

Zil + Göz kırpma cihaz fırsatları

Halo cihaz fırsatları

Teknory