Potansiyel Genç Yenilmezler Geçişi MCU 5. Aşamanın İlk Yeni Kahramanı Tarafından Heyecanla Tartışıldı

Özet Kathryn Newton, Cassie Lang’i bir takımda görmek ve birlikte çalışmanın ve akranlarından öğrenmenin dinamiklerini keşfetmek istiyor. Cassie, Kamala ve Kate’in akıl hocalarının gölgesinden çıkıp kendi başlarına kahraman olmanın ne demek olduğunu keşfetmeleri gerekiyor. Bir ekiple çalışmak Cassie’nin bir kişi ve bir İntikamcı olarak büyümesine yardımcı olabilir, onun asi çizgisini aşarak en büyük potansiyeline ulaşmasına […]

Potansiyel Genç Yenilmezler Geçişi MCU 5. Aşamanın İlk Yeni Kahramanı Tarafından Heyecanla Tartışıldı

Özet

  • Kathryn Newton, Cassie Lang’i bir takımda görmek ve birlikte çalışmanın ve akranlarından öğrenmenin dinamiklerini keşfetmek istiyor.
  • Cassie, Kamala ve Kate’in akıl hocalarının gölgesinden çıkıp kendi başlarına kahraman olmanın ne demek olduğunu keşfetmeleri gerekiyor.
  • Bir ekiple çalışmak Cassie’nin bir kişi ve bir İntikamcı olarak büyümesine yardımcı olabilir, onun asi çizgisini aşarak en büyük potansiyeline ulaşmasına olanak tanıyabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kathryn Newton, Cassie Lang ile potansiyel olarak neyi keşfetmek istediğini ortaya koyuyor Genç Yenilmezler takım filmi. Cassie takımın vazgeçilmezi oldu Karınca adam filmlerde ama Karınca Adam ve Eşek Arısı: QuantumaniaNewton, ilk iki filmde rolü Abby Ryder Fortson’dan devralırken, ilk iki filmde Emma Fuhrmann’la birlikte, başlı başına bir kahraman olarak ilk çıkışını yaptı. Yenilmezler: Oyunsonu. Yakın zamanda piyasaya sürülen Harikalar Potansiyel bir Genç Yenilmezler ekibinin tanıtımını yaptı; Iman Vellani’den Kamala Khan, Nick Fury’nin Yenilmezler yapım tanıtımlarına benzer şekilde kredilerin ortasında Hailee Steinfeld’in Kate Bishop’unu ziyaret etti.

Ekran Rantı yakın zamanda yeni filmi biyografik kara komedi Sundance’in galası şerefine Kathryn Newton ile konuştu kazanan. Ayrıca potansiyel bir Genç Yenilmezler ekibinde neyi keşfetmeyi arzuladığını da anlattı, lisedeki bir takımdaki kendi deneyimlerini hatırlattı ve bu deneyimi Cassie Lang’e nasıl yansıtmak istediğini anlattı. Aşağıdan Newton’un tam alıntısına göz atın:

Onu bir takımda görmek isterim. Lisedeyken golf takımımdayken, şampiyonluk yüzüğü tam buradayken, bir numara olma konusunda takıntılıydım. Takım kaptanı olmak istedim ve koçum şöyle dedi: “Kaptan yok, biz burada bunu böyle yapmıyoruz.” Hepimiz eşitiz, bir takımda olacağız ve birlikte kazanıp kaybedeceğiz. Bu yüzden herkesin bağ kurabileceği bir şey olduğunu düşünüyorum; yükselişte olan takımda birlikte olmak ve siperlerde birlikte olmak zorunda olmak. O yüzden bundan biraz daha fazlasını görmek isterim.


Cassie, Genç Yenilmezler’le Çalışmaktan Nasıl Daha İyi Bir Kahraman Olabilir?

Ancak Cassie Lang’in babası Scott ve Van Dynes’in kahramanlıklarından ilham aldığı açık. Kuantum kahraman olma konusunda hâlâ öğrenmesi gereken çok şey olduğunu gösterdi. Potansiyel Genç Yenilmezlerin üçü de, kayıplar ve beraberinde gelen fedakarlıklar da dahil olmak üzere, onlara bu hayatın gerçekliğini göstermeye çalışan daha köklü kahramanlarla çalıştı. Ancak Cassie, Kamala ve Kate kendi başlarına birer kahramana dönüşeceklerse akıl hocalarının gölgesinden çıkıp kendi ayakları üzerinde durmanın ne demek olduğunu anlamaları gerekecek.

İlgili
MCU’nun İlk 3 Genç Avengers Karakteri Bundan Sonra Nerede Ortaya Çıkacak?

The Marvels’ın sonundaki büyük teaserdan sonra Kamala Khan’ın ilk Genç Yenilmezler ekibi MCU’da bundan sonra nerede toplanacak?

Bu alandaki akranlarıyla birlikte çalışmak muhtemelen onların kendi kahramanlarına dönüşmelerine de yardımcı olacaktır. Cassie, kendi kibirinin ailesini Kuantum Diyarına göndererek tehlikeye atmasının ardından Kate ve Kamala’dan özellikle bir şeyler öğrenebilir. Cassie açıkça insanlara yardım etmek istiyor ama babasına karşı isyankar bir yanı var ve onun yeterince şey yapmadığına inanıyor. Kahramanlığın daha zor kısımlarından bazılarını öğrenmiş diğer yeni kahramanlardan oluşan bir ekiple çalışmak ve babasına isyan etme ihtiyacını aşmak, Cassie’nin hem bir insan hem de bir İntikamcı olarak gelişmesine yardımcı olabilir.

Newton’un bir takım olarak birlikte başarısızlığa ve başarılı olmaya ilişkin görüşü, bu kahramanların en büyük potansiyellerine ulaşmak için tam olarak ihtiyaç duydukları şeydir. Genç Yenilmezler, evren çapında ve hatta çoklu evren seviyesindeki tehditlerle mücadele ederken gerçek anlamda bir takım haline gelerek öncüllerinin ötesine geçme fırsatına sahip. Bu zorluğun üstesinden gelmek için siperlerde birlikte savaşan Cassie ve Genç Yenilmezler daha güçlü bir takım ve dolayısıyla daha güçlü bireysel kahramanlar haline gelebilir.

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory