14 En İyi AI Görüntü Oluşturucu, Dereceli

fotonik gizli difüzyon kullanarak hayallerinizi piksellerle boyayan web tabanlı yapay zeka aracı olarak kendini gösteriyor. Sizden ayrıntılı bir açıklama ile başlayarak, bu listedeki diğer AI görüntü oluşturuculara benzer şekilde çalışır. Düşüncelerinizi ifade etmekte sorun yaşıyorsanız AI ile Otomatik Tamamlama İstemi düğmesini kullanabilir veya Photosonic’ten bir örnek deneyebilirsiniz. İşte Photosonic’in inanılmaz derecede ayrıntılı önerilen istemlerinden birine […]

14 En İyi AI Görüntü Oluşturucu, Dereceli

fotonik gizli difüzyon kullanarak hayallerinizi piksellerle boyayan web tabanlı yapay zeka aracı olarak kendini gösteriyor. Sizden ayrıntılı bir açıklama ile başlayarak, bu listedeki diğer AI görüntü oluşturuculara benzer şekilde çalışır. Düşüncelerinizi ifade etmekte sorun yaşıyorsanız AI ile Otomatik Tamamlama İstemi düğmesini kullanabilir veya Photosonic’ten bir örnek deneyebilirsiniz.

İşte Photosonic’in inanılmaz derecede ayrıntılı önerilen istemlerinden birine bir örnek: “Bob Ross’un Mickey Mouse filminin hala parlak bir şekilde aydınlatılmış bir sahnesi olan dağlar ve ağaçlar üzerinde çalıştığı bir tuval resmi üzerinde çalışırken çekilmiş fotogerçekçi bir fotoğrafı. Bu 4K HD görüntü ArtStation’da trend oluyor, Behance’te gösteriliyor işlenmiş, orta ayrıntılarda ekstra net.” Bu örnekten çıkarmanız gereken en büyük şey, isteminizle ne kadar spesifik olursanız o kadar iyidir.

Metin isteminizi tamamladığınızda, resim, fantezi, anime, 3D, çizgi film, bilimkurgu, fotoğraf vb. gibi farklı görüntü formatları arasından seçim yapabilirsiniz. Ardından, seçilebilecek üç farklı görüntü boyutu vardır: kare (512 x 512 piksel), yatay (768 x 512 piksel) veya dikey (512 x 768 piksel). Kurallara ve hizmet şartlarına uyduğunuz sürece, Photosonic’in sizin için oluşturduğu tüm görselleri kişisel veya ticari amaçlarla kullanmak için tüm haklara sahipsiniz.

Photosonic’i kullanmak için ücretsiz bir hesap açmanız gerekir ve yapay zeka tarafından oluşturulmuş görüntüler oluşturmaya başlamak için otomatik olarak bazı ücretsiz krediler alırsınız. Photosonic’i arkadaşlarınızla paylaşarak ve onları uygulamaya katılmaya davet ederek, kullandıkça öde kredileri satın alarak daha fazla kredi kazanabilir veya ücretli bir aboneliğe yükselterek sınırsız görüntü oluşturmanın kilidini açabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow