Maverick Star, Steven Yeun’un Yerini Alacak

Steven Yeun’un MCU’dan ani çıkışının ardından Thunderbolts filminin yeni oyuncu seçimi raporuyla yerini almaya yaklaştığı bildirildi. Özet Lewis Pullman, Steven Yeun’un yerini alacak en iyi seçenek olarak Marvel Sinematik Evreni’ne katılabilir. Yıldırımlar. Pullman’ın şu anda Sentry rolünde lider olduğu bildiriliyor. Yıldırımlar. Marvel Studios, oyuncu seçimi raporu hakkında yorum yapmadı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK […]

Maverick Star, Steven Yeun’un Yerini Alacak

Steven Yeun’un MCU’dan ani çıkışının ardından Thunderbolts filminin yeni oyuncu seçimi raporuyla yerini almaya yaklaştığı bildirildi.

Özet

  • Lewis Pullman, Steven Yeun’un yerini alacak en iyi seçenek olarak Marvel Sinematik Evreni’ne katılabilir. Yıldırımlar.
  • Pullman’ın şu anda Sentry rolünde lider olduğu bildiriliyor. Yıldırımlar.
  • Marvel Studios, oyuncu seçimi raporu hakkında yorum yapmadı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

En İyi Silah: Maverick yıldızı Lewis Pullman, Marvel Sinematik Evreni’ne katılabilir çünkü kendisinin Steven Yeun’un yerini alacak en iyi seçenek olduğu bildiriliyor. Yıldırımlar. Multiverse Saga’nın en çok beklenen bölümlerinden biri YıldırımlarMCU’nun çeşitli kötü adamlarını ve ahlaki açıdan gri kahramanlarını bir araya getiriyor. Birden fazla MCU üyesiyle Marvel Studios’un Suicide Squad’ın kendi versiyonu olacak. Yıldırımlar Yakın zamanda Yeun 2 Ocak’ta filmden çıkarken bir engelle karşılaştı.

Görünüşe göre Yeun’un MCU değişimi bulunmuş olabilir. Hollywood Muhabiri bunu ortaya koyuyor Pullman şu anda Sentry rolünün lideri. Yıldırımlar. Bu hikayenin yayınlandığı tarihte Marvel Studios, ilk olarak Daniel Richtman tarafından bozulan oyuncu seçimi raporu hakkında henüz yorum yapmadı.

İlgili
Thunderbolts Oyuncular ve Marvel Karakter Kılavuzu

Birkaç MCU karakteri, Yenilmezler’in ayak izlerini takip etmeye çalışan anti kahramanlardan ve iyileştirilmiş kötü adamlardan oluşan bir ekip olan Aşama 5’teki Thunderbolts için geri dönüyor.


Steven Yeun’un Çıkışı Açıklandı ve Pullman’ın Oyuncu Seçimi Thunderbolts İçin Ne İfade Ediyor?

Yeun kostüm provası yapmış olmasına rağmen Yıldırımlarthe Yaşayan ölü Oyuncu, planlama sorunları nedeniyle çıkmak zorunda kaldı. Durumun yaratıcı konularla ilgili olması yerine, Marvel Studios ve Yeun arasındaki ayrılık dostaneydibelki ileride farklı bir karakteri oynaması için kapıyı açık bırakmak. Yeun’un kariyeri son zamanlarda genişlediği için onun başka projelere de bağlı olması anlaşılabilir bir durum ve geçen yılki grevler birçok üretim zaman çizelgesini etkiledi.

Marvel Studios’un olası bir yedek oyuncu olarak zaten Pullman’a sahip olduğu gerçeği, bu konuda çok şey ifade ediyor. Yıldırımlar üretme. Çekimlere 2023’te başlayacakları için Hollywood grevleri nedeniyle geri adım atmak zorunda kaldılar. Ancak artık Pullman’ın Yeun’un yerini alacak lider olduğu bildirildiğinden, Marvel açıkça yolunda kalmak istiyor hedeflenen asıl fotoğraf başlangıcı için bu yalnızca olumlu bir şey olabilir Yıldırımlar.

Marvel, rolün Sentry olduğunu söylemese de Robert Kirkman, yanlışlıkla 2023’te Yeun’un bu rol için seçildiğini söyledi.

Pullman’ın sözleşme imzalayıp imzalamayacağını zaman gösterecek Yıldırımlar veya diğer adayların ön sıradaki aşamaya geçip geçemeyeceği. Sentry’nin Marvel Comics’te çok önemli bir karakter olması nedeniyle MCU, ilk canlı aksiyonuyla kesinlikle işleri sarsacak. Umarız Marvel Studios nihayet çekimlere başladığında yeni Sentry’lerinin kim olacağını duyurmaya hazır olacaktır. Yıldırımlar bu yıl.

Kaynak: THR

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory