Prime Day’in erken saatlerinde %57 indirim için Echo Pop ve Amazon Smart Plug

%57 TASARRUF EDİN: 10 Temmuz itibariyle, Amazon’un yepyeni Echo Pop hoparlörü ve Smart Plug’den oluşan şık bir paket 27,99 ABD Doları karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır) erken Prime Day satışının bir parçası olarak. Bu, orijinal fiyatı olan 64.98$’dan %57 veya 36.99$ daha düşük. Evinizin sesini güncellemek istiyorsanız, Amazon’un yeni Echo Pop hoparlörünü elinize almanız gerekir. […]

%57 TASARRUF EDİN: 10 Temmuz itibariyle, Amazon’un yepyeni Echo Pop hoparlörü ve Smart Plug’den oluşan şık bir paket 27,99 ABD Doları karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır) erken Prime Day satışının bir parçası olarak. Bu, orijinal fiyatı olan 64.98$’dan %57 veya 36.99$ daha düşük.


Evinizin sesini güncellemek istiyorsanız, Amazon’un yeni Echo Pop hoparlörünü elinize almanız gerekir. Bu kompakt hoparlör, üç fiziksel düğme (ses açma, ses kısma ve sessize alma) ve bir yuvarlak fiş ile yarı dairesel bir şekle sahiptir ve Echo Dot’un kompakt bir biçimde yapabileceği her şey için yerleşik Alexa’ya sahiptir. Şans eseri, 10 Temmuz itibariyle, Echo Pop hoparlör ve Smart Plug’den oluşan şık bir paket 27,99 $ karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır) erken Prime Day satışı için. Bu, ikisi için orijinal fiyatı olan 64,98 $’dan %57 veya 36,99 $ daha düşük.

Mayıs ayında piyasaya sürülen Echo Pop, evinize bir renk patlaması katmak için tasarlandı ve indirimdeki bu deniz mavisi versiyonu tam da bunu yapıyor. Podcast’leri dinlemek, akıllı ev cihazlarını kontrol etmek ve en sevdiğiniz müziği daha küçük hoparlörlerde çalmak için 1,95’lik bir ön hoparlör, eero WiFi desteği ve yerleşik bir Alexa asistanı içerir. Sevimli giriş seviyesi hoparlörler, daha küçük alanlar için iyidir ve normalde pop başına 40 dolardan satılır, bu da bu anlaşmayı yapar(yeni bir sekmede açılır) çalmak

Smart Plug’a gelince, Alexa’yı elektrik prizine bağlayarak Echo Pop’unuzu bir sonraki seviyeye taşıyacak. Çok çeşitli cihazlara ses kontrolü eklemek için herhangi bir prize takın: Sabahları Alexa’dan ışıkları ve fanları açmasını veya kahve makinenizi çalıştırmasını isteyin. Hatta Uzakta Aydınlatma’yı ışıkları açıp kapatacak şekilde ayarlayarak siz yokken birinin evdeymiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Akıllı Fiş basit olacak şekilde tasarlanmıştır ve küçük tasarımı, ikinci prizinizin diğer fişler için ücretsiz olmasını sağlar. En iyi yanı, Echo Pop’unuz “Alexa” dediğinizi duyana ve ışıklı çubuk maviye dönene kadar Alexa dinlemeye başlamaz.

Bu pakette %57 indirim için harika bir Prime Day indirimi(yeni bir sekmede açılır) sahip olanlar için – ve eğer sahip değilseniz, ne bekliyorsunuz? Prime Day, tüm favori cihazlarınızda iki günlük çılgın tasarruf için yarın başlıyor.

Teknory