Princess Peach: Showtime’ın resmi görseli, Peach’in filmdeki muadili gibi görünmesi için değiştirildi

Nintendo resmi sanat eserini değiştirdi Prenses Şeftali: Gösteri Zamanıbaşlık karakterinin çok daha anlamlı görünmesini sağlıyor. VGC olarak raporlarTwitter hesabı Bağlam Yok Süper Mario yaklaşan Nintendo Switch oyununun ana görselinin, Princess Peach’in yepyeni bir görünümünü sergileyecek şekilde güncellendiğini fark etti. Kullanıcı ikisini karşılaştırır ve Peach’in merkezdeki yeni yüzünün daha anlamlı görünecek şekilde değiştirildiğini ve arka planda […]

Princess Peach: Showtime’ın resmi görseli, Peach’in filmdeki muadili gibi görünmesi için değiştirildi

Nintendo resmi sanat eserini değiştirdi Prenses Şeftali: Gösteri Zamanıbaşlık karakterinin çok daha anlamlı görünmesini sağlıyor.

VGC olarak raporlarTwitter hesabı Bağlam Yok Süper Mario yaklaşan Nintendo Switch oyununun ana görselinin, Princess Peach’in yepyeni bir görünümünü sergileyecek şekilde güncellendiğini fark etti.

Kullanıcı ikisini karşılaştırır ve Peach’in merkezdeki yeni yüzünün daha anlamlı görünecek şekilde değiştirildiğini ve arka planda çok daha öfkeli ve kıç tekmelemeye hazır görünen Kung-Fu Peach’in de göründüğünü gösterir.

Bağlam Yok Super Mario da belirtildi iplik bu durum oyunun yalnızca İngilizce sürümü için geçerli değil; bu sürüm resmi olarak güncellendi. resmi internet sitesi – Japon web sitesinde de aynı yeni sanat eserinin resimleri yer alıyor.

Daha fazla gör

Nintendo Switch’te alt düzenlemebazı oyuncular karşılaştırmalar yapıyor Süper Mario Kardeşler. filmPeach’in yeni resmi anahtar görselindeki yeni görünümünün filmdeki karşılığına çok benzediğine dikkat çekiyor.

Benzerlikleri, özellikle de daha hareketli yüz ifadelerini fark etmemek zor ve bazı hayranlar bunun Nintendo’nun yeni projeleri arasında sinerji yaratma yolu olduğunu öne sürüyor.

Sebep ne olursa olsun, Prenses Peach’in yeni görünümü, sonunda uzun zamandır göreceğimiz oyunun tonuyla iyi örtüşüyor. Süper Mario karakteri o zamandan bu yana ilk solo eseri için ilgi odağı oluyor Süper Prenses Şeftali2005 yılında Nintendo DS’de piyasaya sürüldü.

Prenses Şeftali: Gösteri Zamanı 22 Mart 2024’te piyasaya sürülecek ve oyuncunun, her biri Kung-Fu Şeftali, Dedektif Şeftali, Pastane Şeftali ve Kılıç Savaşçısı Şeftali gibi benzersiz yeteneklerle donatılmış çeşitli Şeftali kimliklerini üstlenmesine olanak tanıyacak.

Bu arada, neden en iyi seçimlerimize göz atmıyorsunuz? En iyi Nintendo Switch oyunları şu anda oynayabilirsiniz, ayrıca en iyi kooperatif oyunları arkadaşlarla oynamak için mi?

Teknory