Quan Chi’nin Mortal Kombat 1 Oynanış Fragmanında Seçilecek Kemikleri Var

Gelecek hafta, Mortal Kombat 1, Nether Realm’in favori sihirbazı Quan Chi formundaki ikinci DLC dövüşçüsüne kavuşuyor. Oynanış fragmanı onun son derece zorlu bir dövüşçü olduğu gerçeğini açıkça ortaya koyuyor. Quan Chi, iskeletleri çağırmak ve kafataslarını ateşlemek gibi nekromansiye dayalı saldırılarda her zamanki cephaneliğini kullanıyor, ancak artık muhtemelen başka bir gerçeklikten dev dokunaçlar yaratabiliyor. Ayrıca takımları […]

Quan Chi’nin Mortal Kombat 1 Oynanış Fragmanında Seçilecek Kemikleri Var

Gelecek hafta, Mortal Kombat 1, Nether Realm’in favori sihirbazı Quan Chi formundaki ikinci DLC dövüşçüsüne kavuşuyor. Oynanış fragmanı onun son derece zorlu bir dövüşçü olduğu gerçeğini açıkça ortaya koyuyor.

Quan Chi, iskeletleri çağırmak ve kafataslarını ateşlemek gibi nekromansiye dayalı saldırılarda her zamanki cephaneliğini kullanıyor, ancak artık muhtemelen başka bir gerçeklikten dev dokunaçlar yaratabiliyor. Ayrıca takımları Ocak ayında piyasaya çıkacak olan Kameo dövüşçüsü Khameleon ile de etiketliyor. Quan Chi ve Shang Tsung’un şimdiye kadarki belki de en göz kamaştırıcı Ölümcül İttifak referansını yaptığını görmekten ve ayrıca Şubat ayında gelecek olan bir başka konuk savaşçı olan Peacemaker’ın bonus alayını görmekten özellikle keyif alıyoruz.

Mortal Kombat 1’in Premium Sürümü veya Kombat Paketi sahipleri, 14 Aralık’ın başlarında Quan Chi’ye erişim sahibi olacak. Diğer herkesin 21 Aralık’a kadar beklemesi gerekecek. Quan Chi onu takip ediyor YenilmezGeçen ay oyuna giren Omni-Man, DLC karakter yol haritasında Ermac, Takeda, Peacemaker ve Erkekler‘ Vatanlı.

Mortal Kombat 1 hakkında daha fazla bilgi için buradan incelememizi okuyabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow