Arlo Essential İç Mekan Kamerasında neredeyse %50 indirimle güvende kalın

Amazon Choice ürününün tek kamera yapılandırmasındaki bu indirim, şimdiye kadar izlediğimiz en iyi fiyatı temsil ediyor – hem de belli bir mesafeye göre. Akıllı kamera, son günlerde 70 dolara ve hatta 60 dolara oldukça düzenli indirimler gördü, ancak bu, onu ilk kez neredeyse yarı fiyatına gördük. Arlo Temel İç Mekan Kamerası Arlo Temel İç Mekan […]

Amazon Choice ürününün tek kamera yapılandırmasındaki bu indirim, şimdiye kadar izlediğimiz en iyi fiyatı temsil ediyor – hem de belli bir mesafeye göre. Akıllı kamera, son günlerde 70 dolara ve hatta 60 dolara oldukça düzenli indirimler gördü, ancak bu, onu ilk kez neredeyse yarı fiyatına gördük.

Arlo Temel İç Mekan KamerasıArlo Temel İç Mekan Kamerası

Arlo Temel İç Mekan Kamerası

Çok fazla gösteriş yok, ancak temel ihtiyaçları nispeten düşük bir fiyata karşılıyor.

Arlo’nun iç mekan kamerası 1080p’de çekim yapar ve gece görüşü, iki yönlü konuşma ve davetsiz misafirler tespit edildiğinde tetikleyebileceğiniz bir siren gibi ortak özellikler sunar. Alexa, HomeKit ve Google Asistan ile çalışır, ancak bazı özellikler Arlo Secure aboneliği gerektirir.

Kullanımı kolay iç mekan güvenlik kamerası, 1080p HD video, iki yönlü ses, dahili siren ve otomatik kamera gizlilik kalkanına sahiptir. Kamera ayrıca gece görüşüne ve 12x dijital yakınlaştırmaya sahiptir, böylece düşük ışık koşullarında bile neler olup bittiğini net bir şekilde görebilirsiniz. Hareket algılama uyarıları akıllı telefonunuza veya tabletinize gönderilir, böylece herhangi bir şüpheli etkinlikten haberdar olabilirsiniz. Kamera ayrıca bulut depolama, etkinlik bölgeleri ve özel bildirimler gibi özellikler sunan Arlo Smart abonelik hizmetiyle de uyumludur.

Anlaşmayı kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’ı takip edin.

Arlo Essential İç Mekan Kamerasında neredeyse %50 indirimle güvende kalın

Teknory