‘Captain America 4’ ve ‘Thunderbolts’ En Karanlık MCU Filmleri Olmasına Rağmen Sonsuz Sinizm Esinliyor

Marvel Studios/Disney Plus aracılığıyla görüntü Kısa bir süre önce, fragmanlar Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania bizi belki de aşırı dramatik bir Marvel filmi için hazırladı. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok oranlar. Yine de bize MODOK’un çıplak poposunu gösteren bir film oldu. Bu yanıktan yeni çıkmış, o zaman, MCU hayranlar, son derece umut verici olacağını […]

‘Captain America 4’ ve ‘Thunderbolts’ En Karanlık MCU Filmleri Olmasına Rağmen Sonsuz Sinizm Esinliyor

Marvel Studios/Disney Plus aracılığıyla görüntü

Kısa bir süre önce, fragmanlar Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania bizi belki de aşırı dramatik bir Marvel filmi için hazırladı. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok oranlar. Yine de bize MODOK’un çıplak poposunu gösteren bir film oldu. Bu yanıktan yeni çıkmış, o zaman, MCU hayranlar, son derece umut verici olacağını düşündüğünüz bir söylentiye pek yatırım yapmıyorlar, yaklaşan iki Beşinci Aşama filmi, serinin şimdiye kadar gördüğümüz en karanlık teklifleri olacak.

Sızdıran gözlemciye göre, her ikisi de Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni Ve yıldırımlar Dördüncü Aşamada alıştığımızdan “önemli ölçüde daha karanlık” olacak ve “son Marvel projelerinden çok daha ciddi bir tonda” olacak.

Bunu destekleyecek bazı kanıtlar olsa da, Sam Wilson’ın ABD’de Harrison Ford’un yozlaşmış Başkanı Ross’la savaşacağını bildiğimize göre. Kapak 4 ve Sentry’nin kötü adam olarak hizmet edebileceğini yıldırımlarmillet hala bu filmlerin tüm bunlar kadar karanlık olacağına inanmıyor.

Geçmişte kaç kez daha karanlık bir şey beklememiz söylendi, sadece aynısından daha fazlasını elde etmek için?

Ay Şövalyesi akla gelir…

… olduğu gibi Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange.

Dürüst olmak gerekirse, bu neredeyse başından beri MCU’yu rahatsız eden bir sorun. Yenilmezler: Ultron Çağı Sergi A olduğu söylenebilir.

Genel olarak, kesinlikle potansiyel var Yeni Dünya Düzeni Ve yıldırımlar Bazı ilginç, biraz daha olgun temalar ve fikirler ortaya çıkarmak için, filmlerin kahramanlarının hükümet yolsuzluğuyla ve DC’nin Süpermen’inin karanlık bir versiyonuyla savaşacağını görüyoruz. Ancak Marvel hayranları, Marvel’in havayı hafifletmek için sonsuz boş esprilere boyun eğmeyeceğine inanmak için pek çok kez bloğun etrafında dolaştılar.

Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni 3 Mayıs 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor. yıldırımlar ardından 26 Haziran.

Teknory