r/Android şimdilik karanlık kalacak, ancak sonsuza kadar değil

r/Android kesinti süremizi uzatacak ve 21 Haziran 2023 UTC / 20 Haziran 2023 20:00 EDT / 20 Haziran 2023 17:00 PDT’ye kadar gizli kalacak. r/Android süresiz bir kesintiyi dışlamadı, ancak süresiz kesintiye katılmaya da karşı değil. r/Android durumu izlemeye devam edecek ve durum olumlu gelişmeler göstermezse kesintimizi uzatmaya devam etmeye hazır. Bu, Reddit’in işlerini temelde […]

r/Android şimdilik karanlık kalacak, ancak sonsuza kadar değil

r/Android kesinti süremizi uzatacak ve 21 Haziran 2023 UTC / 20 Haziran 2023 20:00 EDT / 20 Haziran 2023 17:00 PDT’ye kadar gizli kalacak. r/Android süresiz bir kesintiyi dışlamadı, ancak süresiz kesintiye katılmaya da karşı değil. r/Android durumu izlemeye devam edecek ve durum olumlu gelişmeler göstermezse kesintimizi uzatmaya devam etmeye hazır. Bu, Reddit’in işlerini temelde ücretsiz yapan gönüllüler için muhakeme ve iletişimde devam eden bir gecikmeyi ilk kez göstermiyor. Reddit, topluluğun kendisinden gelişen bir topluluktur.

Subreddit’i görmek isteyenlere sempati duyuyoruz. Yeniden açılması için birçok talep aldık, ancak işin aslı şu ki, Reddit sadece ikincil bir topluluk. Üzgün ​​olanlar için, neden protesto ettiğimizi dinlemenizi ve anlamanızı öneririz. İkinci olarak, alt dizine bol miktarda içerik sağlayan sitelere teşekkür ederiz.

Erişilebilirlik için üçüncü taraf uygulamalarına ihtiyaç duyan r/blind gibi toplulukların ve sıkı çalışmaları, resmi uygulamada denetim için eksik olan temel araçları sağlayan geliştiricilerin yanındayız. Mod ekibi zorla değiştirilirse, Reddit yöneticileri gerçek yüzünü göstermiş olacak.

Okuyucuları internetteki diğer içerik oluşturucuları ziyaret etmeye teşvik ediyoruz ve Reddit geri döndüğünde sizi görmeyi umuyoruz.

r/Android şimdilik karanlık kalacak, ancak sonsuza kadar değil

Teknory