Büyük bir bütçe markası ilk katlanabilir telefonlarının ipuçlarını verdi

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Realme başkan yardımcısı Madhav Sheth, gelecekteki katlanabilirlerin ipuçlarını verdi. Yönetici, kullanıcılara Flip veya Fold ahize isteyip istemediklerini sordu. Küresel katlanabilir telefon pazarı, birkaç yıldır Samsung’un hakimiyetinde. Ancak Oppo ve TECNO, son haftalarda Çin dışında rekabetçi fiyatlara katlanabilir ürünler piyasaya sürdü. Şimdi, büyük bütçeli marka realme, katlanabilir telefon planlarına da […]

Büyük bir bütçe markası ilk katlanabilir telefonlarının ipuçlarını verdi

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • Realme başkan yardımcısı Madhav Sheth, gelecekteki katlanabilirlerin ipuçlarını verdi.
  • Yönetici, kullanıcılara Flip veya Fold ahize isteyip istemediklerini sordu.

Küresel katlanabilir telefon pazarı, birkaç yıldır Samsung’un hakimiyetinde. Ancak Oppo ve TECNO, son haftalarda Çin dışında rekabetçi fiyatlara katlanabilir ürünler piyasaya sürdü.

Şimdi, büyük bütçeli marka realme, katlanabilir telefon planlarına da işaret etti. Realme başkan yardımcısı Madhav Sheth bir soru gönderdi Twitter’da, kullanıcılara Flip veya Fold cihazı isteyip istemediklerini soruyor.

Realme Madhav Sheth katlanabilir twitter

Bunun, realme katlanabilir telefonların yakın gelecekte geleceğini doğrulamadığını vurgulamakta fayda var. Sheth’in katlanabilir geliştirme için geri bildirim istemesi tamamen mümkün. Bununla birlikte, şirketin bu şekilde katlanabilir olduğunu ima etmesi ancak önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek herhangi bir cihazı olmaması moral bozucu olacaktır.

Katlanabilir bir realme satın alır mıydınız?

7 oy

Öte yandan, pek çok marka, yaklaşan bir sürüm için heyecan yaratmak için genellikle bu tür soruları sosyal medyada yayınlar. Bu yüzden, realme Fold ve realme Flip’in yakın gelecekte gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

Bununla birlikte, gelecekteki herhangi bir realme katlanabilir ürününün çok rekabetçi fiyatlar sunacağını tahmin ediyoruz. Ne de olsa, markanın tarihsel olarak rakiplerinin altını oymakla ilgili bir ünü vardı. Bununla birlikte, gelecekteki bu cihazların Oppo’nun Find N2 serisini temel alıp almayacağı veya orijinal tasarımlar olup olmayacağı henüz belli değil.


Büyük bir bütçe markası ilk katlanabilir telefonlarının ipuçlarını verdi

Teknory