Reader’s Choice ödülü final turu!

Robert Triggs / Android Otoritesi Artık evdeyiz! 2022’nin en iyi akıllı telefonu olarak Okuyucu Seçimi Ödülünüz için mücadele eden sadece iki telefon kaldı. Bir köşede, güçlü Samsung Galaxy S22 Ultra var. Diğerinde, müthiş Google Pixel 7 Pro’muz var. Hangisi gerçek şampiyon olarak çekip gidecek? Bu maçın sonucuna oylamayla karar vermen gerekecek. Her telefonun kendine göre […]

Reader’s Choice ödülü final turu!

Robert Triggs / Android Otoritesi

Artık evdeyiz! 2022’nin en iyi akıllı telefonu olarak Okuyucu Seçimi Ödülünüz için mücadele eden sadece iki telefon kaldı. Bir köşede, güçlü Samsung Galaxy S22 Ultra var. Diğerinde, müthiş Google Pixel 7 Pro’muz var. Hangisi gerçek şampiyon olarak çekip gidecek?

Bu maçın sonucuna oylamayla karar vermen gerekecek. Her telefonun kendine göre avantajları vardır ve aralarında seçim yapmak zor olabilir. Galaxy S22 Ultra, inanılmaz derecede güçlü bir yonga seti, yerleşik bir ekran kalemi, harika bir penta sensörlü arka kamera ve Android dünyasındaki en iyi yazılım güncelleme vaadini sunuyor. Bununla birlikte, Pixel 7 Pro, sorunsuz ve basit bir yazılım deneyimi, mükemmel Google kamera sistemi, bir dizi özel Asistan destekli akıllı özellik ve S22 Ultra’dan 300 $ daha ucuz bir fiyat sunuyor.

Onlara oy veremeseniz de dünkü yarı finalde elenen iki telefon için bir oy vermemiz gerekiyor. Apple iPhone 14 Pro, okuyucularımızın çoğunun muhtemelen beklemediği üçüncü en çok oyu alarak uzaklaştı. Değer açısından inanılmaz bir cihaz olan Google Pixel 7, dördüncü sırada yer aldı. Oylarınızın sonuçlarını şurada görebilirsiniz: twitter, Youtubeve Android Yetkilisi kendisi.

Şimdi son oyu verme zamanı!

2022’nin en iyi akıllı telefonu için şimdi oy verin!

İki tur tamamlandıktan sonra artık son turda oy kullanabilirsiniz. Oylama aşağıdaki ankette gerçekleşir. Ayrıca ek oylamalar da oluyor. instagram ve Facebook hikayeler.

Unutmayın, tüm anketler için, sadece bir kez oy verebilirsiniz ve oyunuzu değiştiremezsiniz. Bu yüzden dikkatlice oy verdiğinizden emin olun!

Oyunuzu kullanmak için 24 saatiniz var. Şampiyonu cuma günü açıklayacağız.

2022’nin en iyi akıllı telefonu hangisiydi? (Finaller)

401 oy


Reader’s Choice ödülü final turu!

Teknory