Legacy’de Pek Çok Kostümlü Suç Savaşçısı Var, Ama Fandom Bunun Yerine Anahtar Karakterler İstiyor

James Gunn’ın nihayet birkaç hayati parçayı hazırladığına dair dünkü haberlerle Süpermen: Mirasheyecanlı hayranlar İntihar Timi yönetmenin yaklaşmakta olan DCU yeniden başlatması, son 24 saat içinde tartışılacak çok şey buldu. Konuyla ilgili pek çok Reddit başlığı ve Twitter gönderisi var, ancak işin özü, Isabela Merced’in Hawkgirl rolünü üstleneceği, Edi Gathegi’nin Mister Terrific’i oynayacağı ve – en […]

Legacy’de Pek Çok Kostümlü Suç Savaşçısı Var, Ama Fandom Bunun Yerine Anahtar Karakterler İstiyor

James Gunn’ın nihayet birkaç hayati parçayı hazırladığına dair dünkü haberlerle Süpermen: Mirasheyecanlı hayranlar İntihar Timi yönetmenin yaklaşmakta olan DCU yeniden başlatması, son 24 saat içinde tartışılacak çok şey buldu.

Konuyla ilgili pek çok Reddit başlığı ve Twitter gönderisi var, ancak işin özü, Isabela Merced’in Hawkgirl rolünü üstleneceği, Edi Gathegi’nin Mister Terrific’i oynayacağı ve – en çok konuşulan haber – Nathan Fillion’un Olarak dökme A Green Lantern (“the” yerine “a” vurgusu, Guy Gardner’ı doğal bir kızıl oynamayacağına herkes kızmadan önce). Üçlü, iki haftadan biraz uzun bir süre önce Clark Kent’in kendisi ve uzun süredir sevgilisi Lois Lane olan iki başrol olarak açıklanan Amerikalılar David Corenswet ve Rachel Brosnahan’a katılacak.

Başka bir Gunn topluluğu olacak şekilde şekillenen şey için tüm kahramanların kullanıldığını görmek ilginç olsa da, hayranları Süpermen kostümsüz de olsa bazı hayati rolleri kimin üstleneceğini görmek için yaygara koparıyor. galaksinin gardiyanları yönetmenin senaryosunu da yazdığı yeni filmi.

Henüz kadroya alınmayan en büyük üç karakter meraklı, tatlı ve sadık foto muhabiri Jimmy Olsen, Clark Kent ve Lois Lane’in yakın arkadaşı; Man of Steel’in günlük işinde kolayca öfkelenen ama nihayetinde adil olan patronu Perry White; ve Süpermen’in evlat edinen ebeveynleri Jonathan ve Martha Kent (veya genellikle bilindikleri şekliyle Ma ve Pa Kent).

Gunn, son projesi için MCU kitabından bir sayfa çıkardığı ve sızıntı söz konusu olduğunda en sıkı gemileri çalıştırmaya çalıştığı için yeni filmin konusu hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Bununla birlikte, bu karakterlerin dünya için önemleri sayesinde filmin bir parçasını oluşturacaklarına dair hiçbir şüphe yoktur. Süpermen.

Hayranlar rol için bazı harika önerilerde bulunuyorlar, ancak Gunn’ın ne istediğini anlamaya gelince şimdiye kadar oldukça yanıldıklarını belirtmek gerekir (neredeyse hiç kimse Corenswet ve Brosnahan’ı başrolleri için favori olarak görmedi) . Bununla birlikte, Jonathan Kent rolündeki Kurt Russel veya Brendan Fraser, internette dedikodu yaptı ve rol için harika seçimler olarak her iki aktöre karşı tartışamayız. Hatta bir yorumcu, oynadığı cinsiyet değiştirilmiş bir Olsen görebileceğimizi bile öne sürdü. Ben bununla iyi değilim yıldızı Sophia Lillis.

birçok yönü gibi Süpermen: MirasGörünüşe göre gerçekten yapabileceğimiz tek şey daha fazla bilgi için beklemek.

Teknory