Resmi Samsung Galaxy S23 kılıfları ilk kez sızdırıldı

TL;DR Galaxy S23 kasalarının resmi fotoğrafları sızdırıldı. Samsung’un tipik Smart-View, şeffaf ve silikon kılıflar sunması bekleniyor. Ek stand kasaları ve askeri sınıf sağlam kasalar da geliyor. Tipik bir Samsung Galaxy S23 serisi silikon, Smart-View ve şeffaf kılıflar içerecek. Malzemelere gelince, kasalar ve kapaklar yumuşak plastik, şeffaf TPU ve deri kullanıyor. Ek olarak, çıkış, Galaxy S23 […]

Resmi Samsung Galaxy S23 kılıfları ilk kez sızdırıldı

TL;DR

  • Galaxy S23 kasalarının resmi fotoğrafları sızdırıldı.
  • Samsung’un tipik Smart-View, şeffaf ve silikon kılıflar sunması bekleniyor.
  • Ek stand kasaları ve askeri sınıf sağlam kasalar da geliyor.

Tipik bir Samsung Galaxy S23 serisi silikon, Smart-View ve şeffaf kılıflar içerecek. Malzemelere gelince, kasalar ve kapaklar yumuşak plastik, şeffaf TPU ve deri kullanıyor.

Ek olarak, çıkış, Galaxy S23 telefonlarının resmi kılıflarına ve kılıflarına yerleştirildiklerinde masaya düz oturacağını bildiriyor.

Yukarıdaki sızdırılan kılıfların yanı sıra, Samsung’un kılıflar için daha fazla renk çeşidini piyasaya sürmesi bekleniyor. Bunlar arasında kavrama tokalı silikon kılıflar, çerçeve kılıflar, halka kulplu yeni ayakta duran kılıflar ve askeri standart dayanıklılık için test edilmiş sağlam kılıflar yer alır.

Bundan sonrası için hazır mısın?

Bundan sonrası için hazır mısın?

100$’a varan Samsung kredisi kazanın!

Samsung yakında yeni Galaxy cihazlarını piyasaya sürecek. Samsung.com üzerinden rezervasyon yaptığınızda, 10 Ocak ile 1 Şubat arasında bir cihaz için ön sipariş verdiğinizde 50 ABD Doları veya iki cihaz için 100 ABD Doları tutarında bir Samsung kredisi almaya hak kazanacaksınız.

Resmi Samsung Galaxy S23 kılıfları ilk kez sızdırıldı

Teknory