Rocky’s Drago Spinoff Film Hikayesinin Detayları Dolph Lundgren Tarafından Açıklandı

Özet Dolph Lundgren’in karakterinin ve oğlunun yer aldığı Drago yan filmi hala geliştirme aşamasındadır ancak Creed III’ün başarısı ve stüdyonun bu filmin devamına odaklanma kararı nedeniyle ertelenmiştir. Drago spin-off’unun senaryosu, bir Rus işgali sırasında karakterlerin Ukrayna’dan Amerika’ya olan yolculuğunu tasvir eden göç bakış açısına sahip ilginç bir hikayeye sahipti. Yan ürün, Ivan ve Viktor Drago […]

Rocky’s Drago Spinoff Film Hikayesinin Detayları Dolph Lundgren Tarafından Açıklandı

Özet

  • Dolph Lundgren’in karakterinin ve oğlunun yer aldığı Drago yan filmi hala geliştirme aşamasındadır ancak Creed III’ün başarısı ve stüdyonun bu filmin devamına odaklanma kararı nedeniyle ertelenmiştir.
  • Drago spin-off’unun senaryosu, bir Rus işgali sırasında karakterlerin Ukrayna’dan Amerika’ya olan yolculuğunu tasvir eden göç bakış açısına sahip ilginç bir hikayeye sahipti.
  • Yan ürün, Ivan ve Viktor Drago arasındaki ilişkiyi daha derinlemesine keşfedebilir ve Ivan’ın Soğuk Savaş dönemi SSCB’deki kökeni göz önüne alındığında, gerçek dünyadaki olaylarla zamanında paralellikler kurabilir. Creed IV’e odaklanılmasına rağmen Drago’nun ilerleyeceği konusunda iyimserlik var.


İlk çıkışından 30 yıl sonra seriye geri dönen Dolph Lundgren, planlanan projeyle ilgili ayrıntıları sunuyor Drago yan filmi Kayalık franchise. İkonik SSCB kötü adamı Ivan Drago olarak rol aldı. Kayalık IVLundgren, 2018’in efsane devam filminde de rolünü yeniden canlandıracak İnanç IIburada oğlu Viktor’u Michael B. Jordan’ın Adonis Creed’ini alt etmesi ve yeni Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olması için eğittiği gösterildi. Munteanu geri dönerken İnanç IIILundgren yoktu ama ortaya çıktı Drago 2021’in sonlarında geliştirme aşamasındaydı.

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Ekran Rantı aksiyon-gerilim filmi için Aranan AdamLundgren’e futboldaki geleceği soruldu Kayalık franchise. Yıldız onaylı geliştirme halen devam ediyor Dragospin-off’un hikayesine dair yeni detayları paylaşıyor ve gecikmesinin dizinin başarısından kaynaklandığını açıklıyor. İnanç III, stüdyonun devam filmiyle ilerlemek istemesiyle sonuçlandı. Lundgren’in aşağıda neler paylaştığına göz atın:

Evet bence de. MGM, karakterim ve oğlum hakkında Drago adlı senaryoyu geliştiriyordu. Sanırım stüdyo liderliğini değiştirdi ve ardından Creed III çok iyi iş çıkardı, böylece Creed IV için hazırlanmaya başladılar. Bu geçen yıldı ve şimdi de Creed IV’teki başrol oyuncusuyla ilgili bir sorun var. Drago senaryosundaki hikaye ilginçti, bir nevi Amerika’ya geliş gibiydi, ben ve oğlumla bir çeşit göç açısıydı ve oldukça havalıydı.

Öyle oldu ki Creed II’de Ukrayna’daydık, başlangıçta Kiev’deydik. Çok fazla bahsedilmese de film burada açılıyor. Ama senaryonun benim okuduğum versiyonunda olay bir Rus işgaliyle başlıyor ve bu süreçte Amerika’ya gelme isteği uyandıran zorlu deneyimler yaşıyoruz. Biraz ilginçti.


Drago Spinoff’u Neden Hala Olmalı?

Lundgren Drago olarak geri dönerken İnanç II Başlangıçta serinin mirasına dokunaklı bir selam ve Jordan’ın karakterinin hikayesini tam bir daire içine almanın bir yolu olarak görüldü, aslında onu nostalji yeminden daha anlamlı kılmak için çok daha fazla ağırlık getirdi. Viktor’u, Rocky’ye yenildikten sonra babasını terk eden taraftarlarla bir araya getirmek ve olaydan sonra annesinin babasını terk ettiğini ortaya çıkarmak, onun hem geçmiş hem de şimdiki eylemlerine biraz daha nüans kattı. Bu aynı zamanda son dövüş sırasında grup onu terk ettiğinde Viktor ve Ivan arasında daha derin bir bağ oluşmasına da olanak tanıdı.

Munteanu, Viktor Drago rolünü yeniden canlandırdı. İnanç IIIDame’ı devirmek için antrenman yapmasına yardım etmeden önce başlangıçta artık emekli olan Donnie’nin sponsorluğunu üstleniyor.

İlk raporlar Drago yan dizinin yalnızca Ivan’ın oğluyla olan ilişkisini genişletmekle kalmayıp, aynı zamanda Lundgren’in karakterinin arka planını keşfetmeye devam edeceğini belirtti. Aktör, filmin Rus işgalinin ortasında Ukrayna’dan çıkmaya çalışan her iki Dragos için de bir göç hikayesi olacağını açıkladığında, yan ürün pekala, kıvılcımı ateşleyen gerçek dünyadaki olayın uygun bir tasviri olabilir. dünya çapında büyük bir hoşnutsuzluk. Ivan’ın hikayesinin Soğuk Savaş ve SSCB’nin zirvesinde başladığı göz önüne alındığında, hikayenin ikisi arasında kurabileceği bir dizi paralellik var.

Lundgren, MGM’nin geliştirmeye odaklandığını belirtmesine rağmen İnanç IVkonusundaki iyimserliği Drago ilerlemek, hâlâ ilerleyeceğine dair umut verici bir işarettir. Yan dizinin Viktor ve Jonathan Majors’ın Dame’ı arasında bir intikam hikayesinde bir çatışma yaratabileceğine dair bazı spekülasyonlar olsa da, Jonathan Majors’ın Dame’inin yakın zamandaki hukuki sorunları, özellikle de kovulduktan sonra herhangi bir sıfatla seriye geri dönmesini pek mümkün kılmıyor. Marvel Sinematik Evreni. film hangi yöne giderse gitsin Lundgren’in paylaştığı yeni detaylar şunu gösteriyor: Drago eşleşecek çok fazla potansiyel var İnanç‘in başarısı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow