Roku cihaz sahipleri: Üzgünüm, reklam planıyla daha ucuz Disney Plus’ı alamazsınız

Adam Birney / Android Yetkilisi TL;DR Reklamları içeren yeni ve daha ucuz Disney Plus Temel planı, şu anda Roku tabanlı cihazlarda mevcut değildir. Bu durumun neden olduğuna veya ne zaman düzeltilebileceğine dair bir kelime yok. Disney Plus Basic, Windows’a özel uygulamasında da mevcut değildir. Bugün Disney Plus, Amerika Birleşik Devletleri’nde film ve TV şovları öncesinde […]

Roku cihaz sahipleri: Üzgünüm, reklam planıyla daha ucuz Disney Plus’ı alamazsınız

Adam Birney / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Reklamları içeren yeni ve daha ucuz Disney Plus Temel planı, şu anda Roku tabanlı cihazlarda mevcut değildir.
  • Bu durumun neden olduğuna veya ne zaman düzeltilebileceğine dair bir kelime yok.
  • Disney Plus Basic, Windows’a özel uygulamasında da mevcut değildir.

Bugün Disney Plus, Amerika Birleşik Devletleri’nde film ve TV şovları öncesinde ve sırasında reklamlar içeren yeni Temel planını başlatıyor. Ayrıca, daha önce başlatılan reklamsız planın fiyatı bugün ayda 10,99 ABD dolarına çıkarak, ayda 7,99 ABD doları ile şu anda en ucuz Disney Plus planı. Bununla birlikte, Roku tabanlı bir akıllı TV’niz varsa veya TV’nize veya projektörünüze bağlı bir Roku set üstü kutunuz veya akış çubuğunuz varsa, reklam planıyla yeni Disney Plus’a geçmek istiyorsanız şansınız yok.

Göre Disney Plus’ın destek web sitesi, “Disney Plus Basic şu anda Roku cihazlarında mevcut değil.” Bu, yeni Temel plana kaydolduysanız, hizmeti Roku OS cihazlarında izleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Bu, doğrudan Roku uygulamasından Disney Plus Basic’e kaydolmayı da içerir. Bu, Disney Plus Basic’e Hulu veya Disney Plus Basic-Hulu-ESPN Plus paketiyle bir paket halinde kaydolursanız da olur. Şimdiye kadar, Roku’nun kendi destek sitesi bu sorundan henüz bahsetmiyor. Windows’a özel uygulamayla izlemeye çalışırsanız, aynı durum hizmette de olur.

Disney Plus bunun neden olduğunu veya düzeltilip düzeltilemeyeceğini veya ne zaman düzeltilebileceğini açıklamıyor. Tek geçici çözümü, Disney Plus Basic’i başka bir cihazdan veya platformdan yayınlamak veya reklam içermeyen daha pahalı Premium plana kaydolmaktır. Roku şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir numaralı akıllı TV platformu olduğundan, Disney Plus Basic’e kaydolmak isteyen ancak bunun işe yaramayacağını keşfeden kişiler için büyük bir rahatsızlık.

Disney Plus logosu.

Disney Artı

Disney Plus, Pixar, Star Wars ve Marvel şovları ve filmleri dahil olmak üzere Disney kitaplığından binlerce TV bölümü ve filminin yanı sıra özel TV dizileri ve filmler sunar.

Roku cihaz sahipleri: Üzgünüm, reklam planıyla daha ucuz Disney Plus’ı alamazsınız

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow