Russell Crowe, Gladyatör 2’yi Kısmen Kıskandığını Kabul Etti

Evrensel aracılığıyla Herhangi bir şeyin yüce Yunan tanrısı Zeus’u oynamaktan daha iyi olabileceğini hayal etmek zor, ama Russell Crowe merakla beklenen hakkında kıskançlıktan biraz yeşil hissettiğini itiraf etti gladyatör 2. Başına çarpıştırıcıKiwi aktörü, Maximus Decimus Meridius’u oynamanın dönüştürücü deneyimini şefkatle hatırladı. gladyatörve yaklaşan devam filmi hakkındaki duyguları. “Bu konuda gerçekten hissettiğim tek şey biraz kıskançlık, […]

Russell Crowe, Gladyatör 2’yi Kısmen Kıskandığını Kabul Etti

Evrensel aracılığıyla

Herhangi bir şeyin yüce Yunan tanrısı Zeus’u oynamaktan daha iyi olabileceğini hayal etmek zor, ama Russell Crowe merakla beklenen hakkında kıskançlıktan biraz yeşil hissettiğini itiraf etti gladyatör 2.

Başına çarpıştırıcıKiwi aktörü, Maximus Decimus Meridius’u oynamanın dönüştürücü deneyimini şefkatle hatırladı. gladyatörve yaklaşan devam filmi hakkındaki duyguları.

“Bu konuda gerçekten hissettiğim tek şey biraz kıskançlık, biliyor musun? Çünkü açıkçası çok daha genç bir adamdım ve bu hayatımda çok büyük bir deneyimdi. Hayatımı değiştiren bir şey, gerçekten. İnsanların bana ve geçimimi sağlamak için yaptıklarıma bakışını değiştirdi ve bilirsiniz, birçok büyük filmde rol aldığım için çok şanslıyım ama o filmdeki bacaklar inanılmaz.

İşte, yıl 2023 ve biz o filmi 1999’da yaptık. Size garanti ederim, bu gece dünyanın bir yerinde, gladyatör Primetime TV’de gösterilecek. Ve yaptığınız her filmde her zaman bu kadar uzun ömürlü olmuyorsunuz, bu yüzden açıkçası kalbimde özel bir yeri var.”

Orijinal gladyatör 460 milyon dolar gişe hasılatı elde etti, 12 Akademi Ödülü adaylığı kazandı ve Crowe’un gıpta ile bakılan En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandığını gördü.

Devam filminin konusu gizli. Ancak Lucilla’nın (Connie Nielsen) oğlu Lucius’un (Paul Mescal) genç bir adam olarak geçen hikayesini anlatacak. İlk bölüm, Maximus’un gizlice Lucius’un babası olduğunu ve amcası İmparator Commodus’un (Joaquin Phoenix) ardıl sıradaki kişi olduğunu ima etti. Bununla birlikte, Barry Keoghan’ın düşman İmparator Geta’yı oynaması için seçildiğinden, komplo Lucius’un doğuştan kaybettiği hakkına bağlı olabilir.

İki Akademi Ödülü sahibi Denzel Washington, oyuncu kadrosuna katılmak için görüşmelerde bulunuyor. gladyatör 2 onun için özel olarak hazırlanmış bir rolde. Washington’ın gişe rekorları kıran filmlere alerjisi olduğu bilinmesine rağmen, David Scarpa’nın güçlü senaryosunun cazibesi onu projeye çekmişti. Dahası, Washington’ın birlikte film çektiği yönetmen Ridley Scott ile başarılı bir geçmişi var. Amerikan mafyası.

İlk filmden neredeyse çeyrek asır sonra yapılan bir devam filmiyle Scott’ın hangi yöne gideceğini görmek heyecan verici olacak. Madde ve gösteri gladyatör film zamanın testinden geçti. Bugün mevcut olan yeni teknoloji ile, takibin akıllara durgunluk veren bir deneyim olacağına şüphe yok.

Teknory