Ryan Reynolds ve Channing Tatum’un Aksiyon Komedisi, 3 Büyük Stüdyo Arasında 50 Milyon Doların Üzerinde Teklif Savaşına Yol Açtı

Yaklaşan Ryan Reynolds ve Channing Tatum’un aksiyon komedisi Calamity Hustle, büyük Hollywood stüdyoları arasında 50 milyon dolarlık bir ihale savaşını ateşliyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Ryan Reynolds ve Channing Tatum’un Calamity Hustle adlı filmi Warner Bros., Amazon ve Netflix […]

Ryan Reynolds ve Channing Tatum’un Aksiyon Komedisi, 3 Büyük Stüdyo Arasında 50 Milyon Doların Üzerinde Teklif Savaşına Yol Açtı

Yaklaşan Ryan Reynolds ve Channing Tatum’un aksiyon komedisi Calamity Hustle, büyük Hollywood stüdyoları arasında 50 milyon dolarlık bir ihale savaşını ateşliyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Ryan Reynolds ve Channing Tatum’un Calamity Hustle adlı filmi Warner Bros., Amazon ve Netflix arasında bir ihale savaşını ateşledi.
  • Warner Bros. her yıldıza 20 milyon dolar teklif ederken, Amazon ve Netflix 50 milyon doların istenildiği gibi bölünmesini teklif etti.
  • Bir kaynak, film için toplam paket teklifinin 175 milyon dolar olduğunu iddia etti.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yakında çıkacak bir aksiyon komedisi Ryan Reynolds Ve Channing Tatum üç farklı stüdyo arasında yüksek bütçeli bir ihale savaşının fitilini ateşler. Reynolds ve Tatum başrolü paylaşacak Felaket Koşuşturmasışu anda ön üretim aşamasındadır. Filmin ortak yönetmenliğini Aaron Nee ve Adam Nee üstlenecek.

Buna göre Hollywood Muhabiri, Felaket Koşuşturması Warner Bros., Amazon ve Netflix arasında büyük bir ihale savaşına yol açtı. WB’nin iki yıldızın her biri için yaklaşık 20 milyon dolar teklif ettiği, Amazon ve Netflix’in ise uygun gördükleri şekilde aralarında paylaştırılmak üzere 50 milyon dolar teklif ettiği bildirildi. Yöneticiler nihai anlaşmada 6-8 milyon dolar arasında kazanabilirler. TR Kaynak, toplam paket için teklifin 1 Aralık Cuma itibarıyla toplam 175 milyon dolar olduğunu söyledi.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: THR

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow