5 canlı aksiyon Scooby-Doo filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

HOLLYWOOD, CA – 20 MART: (LR) Aktör Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Linda Cardellini ve Freddie Prinze Jr., 20 Mart 2004’te Hollywood, Kaliforniya’da Grauman’s Chinese Theatre’da “Scooby-Doo 2” filminin galasına katıldılar. (Fotoğraf: Frederick M. Brown/Getty Images) Scooby-Doo filmleri, sıralanmış Ekim izlemek için mükemmel bir zaman Scooby Doo! O kadar çok var ki Scooby Doo filmler […]

5 canlı aksiyon Scooby-Doo filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

HOLLYWOOD, CA – 20 MART: (LR) Aktör Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Linda Cardellini ve Freddie Prinze Jr., 20 Mart 2004’te Hollywood, Kaliforniya’da Grauman’s Chinese Theatre’da “Scooby-Doo 2” filminin galasına katıldılar. (Fotoğraf: Frederick M. Brown/Getty Images)

Scooby-Doo filmleri, sıralanmış

Ekim izlemek için mükemmel bir zaman Scooby Doo! O kadar çok var ki Scooby Doo filmler ve şovlar. Ne izleyeceğinizi nasıl seçiyorsunuz? Ben her zaman animasyon hayranıyım Scooby filmleri ve şovlar, ama aynı zamanda canlı aksiyon da var Scooby Doo beş tane olan filmler de var. Size yardımcı olmak için Scooby Doo film maratonu, beş canlı aksiyonun hepsini sıraladık Scooby Doo en kötüsünden en iyisine filmler.

Durun, sadece iki tane canlı aksiyon yok mu? Scooby Doo filmler? Scooby Çetesi’nin süper olmayan hayranları için muhtemelen iki tane canlı aksiyon var. Scooby Doo önemli filmler ama durum böyle değil Scooby Doo benim gibi süper hayranlar! Beş canlı aksiyon vardı Scooby Doo şu ana kadar filmler çekildi ve umarız yakında daha fazlası da gelir.

İşte canlı aksiyon Scooby-Doo filmleri sırasıyla:

 • Scooby Doo (2002)
 • Scooby-Doo 2: Canavarlar Serbest Bırakıldı (2004)
 • Scooby Doo! Gizem Başlıyor (2009)
 • Scooby Doo! Göl Canavarının Laneti (2010)
 • Defne ve Velma (2018)

Gelelim listeye Scooby Doo film sıralaması şu ana kadarki en kötü filmle başladı. Daphne ve Velma.

5. Daphne ve Velma

 • Yayın Yılı: 2018
 • Yönetmen: Suzi Yoonessi
 • Oyuncular: Sarah Jeffery, Sarah Gilman, Vanessa Marano ve daha fazlası

Daphne ve Velma harika bir fikir, ancak olabileceği ve olması gerektiği şekilde uygulanmıyor. Dürüst olmak gerekirse, bir izlerdim Daphne ve Velma yan ürünü Scooby Doo haftanın herhangi bir günü. Onlar en iyi Scooby Gang karakterlerinden ikisi. Birlikte anında gerginlik yaşarlar. Değerleri farklı ama davayı çözmek için birlikte çalışmaları gerekiyor.

Doğrudan videoya çekilen filmde, Ridge Valley Lisesi’nde yeni bir öğrenci olan Daphne, okuldaki kayıp öğrencilerle ilgili gizemi çözmek için Velma ile iş birliği yapar.

Burada iyi bir fikrin tohumu var ve film, beklediğiniz geleneksel tempoyu yakalıyor ancak Scooby Çetesi’nin geri kalanı için durum aynı değil. Bununla birlikte, birkaç karakter daha eklemenin bunu daha iyi bir film haline getireceğini bilmiyorum. Harika bir hikaye değil, performanslar pek de harika değil ve biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Daphne veya Velma’nın büyük bir hayranıysanız bu filmi izlemek isteyebilirsiniz, ancak değilseniz bu filmi atlayıp diğer dördünü izleyebilirsiniz!

4. Scooby Doo! Gizem Başlıyor

 • Yayın Yılı: 2009
 • Yönetmen: Brian Levant
 • Oyuncular: Nick Palatas, Robbie Amell, Hayley Kiyoko, Kate Melton, Garry Chalk, Shawn Macdonald ve Frank Welker

Scooby Doo! Gizem Başlıyor James Gunn’ın her ikisiyle de ilişkili değil Scooby Doo sinemalarda gösterime giren filmler. Bu, aslında oldukça sağlam bir oyuncu kadrosu, cansız animasyon ve efektler ve vasat bir hikaye içeren, TV için yapılmış bir film.

Bununla birlikte, bu filmde büyüleyici ve eğlenceli bir şeyler var. Bu daha çok bir başlangıç ​​hikayesi ve hayranları çoğunlukla zaten bildikleri bir dünyayla tanıştırıyor, ancak Daphne ve Velma kadar kaba bir saat değil. Bana göre, Gizem Başlıyor iyi mi Scooby Doo Scooby Çetesi’nin düşük riskli ve bütçeye uygun versiyonuyla ilgileniyorsanız izlemeniz gereken bir film.

Filmde Coolsville öğrencileri Scooby ve Shaggy, Daphne, Fred ve Velma’ya katılıyor. Kahvaltı Klübü– tarzı gözaltı ama okulda hayaletler var. Scooby Çetesi, okulu hayaletlerden kurtarmak ve isimlerini temize çıkarmak için kurulur.

3. Scooby Doo! Göl Canavarının Laneti

 • Yayın Yılı: 2010
 • Yönetmen: Brian Levant
 • Oyuncular: Nick Palatas, Robbie Amell, Hayley Kiyoko, Kate Melton, Garry Chalk, Shawn Macdonald ve Frank Welker

Scooby Doo! Göl Canavarının Laneti 2009 yapımı TV filminin devamı niteliğindedir. Scooby Doo! Gizem Başlıyor. Tüm Scooby Çetesi ve oyuncu kadrosu devam filmi için geri döndü, aslında bundan daha çok keyif aldım Gizem Başlıyor, Gerçi The Breakfast Club’ın güzel riff’ini seviyorum.

İçinde Göl Canavarının Laneti, ne olduğuna asla inanmayacaksın. Scooby Çetesi, Göl Canavarının Laneti’ni çözmeye çalışır. Scooby Çetesi’nin Erie Point’teki bir şehir kulübünde işleri vardır, ancak bir göl canavarı sezonun büyük açılış partisini kesintiye uğratır. Yazın mahvolmadığından emin olmak için gizemin temeline inmeye çalışırlar.

Yine harika değil ama Göl Canavarının Laneti TV için yapılmış bir film için oldukça iyi.

2. Scooby-Doo 2: Canavarlar Serbest Kaldı

 • Yayın Yılı: 2002
 • Yönetmen: James Gunn
 • Oyuncular: Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Linda Cardellini, Seth Green, Peter Boyle, Tim Blake Nelson ve Alicia Silverstone

Scooby-Doo 2: Canavarlar Serbest Kaldı 2002’nin devamıdır Scooby Doo. James Gunn hem senaryoyu yazdı hem de yönetti Scooby-Doo 2: Canavarlar Serbest Bırakıldı. Gunn’ın çalışmalarının bir hayranı olarak Gunn’ın bu iki filmle Scooby Gang hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadığına sevindim.

İçinde Canavarlar Serbest Bırakıldı, İlk filmdeki olayların ardından geçen filmde çetenin, geçmişlerindeki canavarların Coolsville’i kasıp kavurmasını engellemek için çözülmemiş çatışmaların ortasında bir araya gelmesi gerekiyor.

Filmlerin orijinalinden bu kadar çok kötü şöhretli canavarı nasıl çektiğini seviyorum Scooby Doo seri. Eğer hayranıysanız Scooby-Doo, Neredesin!, bu filmden keyif alacaksınız. Aptalca, eğlenceli ve genel olarak iyi vakit geçiriyorum. Pogue’un “her zaman iyi vakit geçir” sloganına katılıyorum ve Scooby Doo 2 bu benim için film formunda mı?

1. Scooby Doo

 • Yayın Yılı: 2002
 • Yönetmen: James Gunn
 • Oyuncular: Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Linda Cardellini ve Rowan Atkinson

En iyisine geldik Scooby Doo listede film! Scooby Doo 2002’de sinemalarda gösterime girdi ve kesinlikle en iyi canlı aksiyon filmi Scooby Doo şu ana kadar film.

İçinde Scooby Doo, Scooby Çetesi, Spooky Island adlı tropik bir ada tatil yerinde yeni bir gizemle karşı karşıya kalır. Grup içindeki birçok dramaya rağmen gizemi çözmek için birlikte çalışmalıdırlar. Her biri gizemi tek başına çözmeye çalışır, bu da çok fazla drama ve entrikaya yol açar. Ne kadar orijinal olduğunu görebilmeme rağmen büyük bir gerilim var Scooby Doo hayranlar tüm rekabetten ve çekişmeden hoşlanmayabilir.

Bana göre Scooby Çetesi’nin bir araya gelişini görmek çok büyülü bir şey. Bu da inanılmaz bir kadro! Scooby Çetesi olarak tüm bu yıldızları nasıl elde ettikleri çok şaşırtıcı. Her zaman bu kadroyu bir başkası için tekrar bir araya getireceklerini ummuştum Scooby Doo film. Peki, hayal edebiliyorum.

sıralaması budur Scooby Doo filmler! En sevdiğiniz şeyin ne olduğunu bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow