Sadece 400 $ karşılığında bu yeni iMac’e sahip olun

TL;DR: 1 Ocak itibarıyla bu yenilenmiş 2015 iMac’i yalnızca 399,97 ABD dolarına, yani %73 indirime sahip olun. Popüler inanışın aksine, Apple ürünleri her zaman bir kol ve bir bacağa mal olmaz; en azından yenilenmiş birimler satın alırsanız. Apple ürünleri genellikle yüksek bir fiyat etiketiyle gelse de her zaman buna boyun eğmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine […]

Sadece 400 $ karşılığında bu yeni iMac’e sahip olun

TL;DR: 1 Ocak itibarıyla bu yenilenmiş 2015 iMac’i yalnızca 399,97 ABD dolarına, yani %73 indirime sahip olun.


Popüler inanışın aksine, Apple ürünleri her zaman bir kol ve bir bacağa mal olmaz; en azından yenilenmiş birimler satın alırsanız. Apple ürünleri genellikle yüksek bir fiyat etiketiyle gelse de her zaman buna boyun eğmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine yenilenmiş bir bilgisayar alın, böylece çek hesabınızı engellemeden makinenizin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Örneğin bu yenilenmiş iMac anlaşmasını ele alalım. Yepyeni olmayabilir ancak temizlenmiş ve yeni gibi çalışacak şekilde test edilmiştir. Üstelik sadece 399,97$ fiyatla satışa sunuluyor, bu da onu ekonomik ve çevresel Donanımınızı yükseltmek istiyorsanız seçim.

Bu iMac 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden artık macOS 12 Monterey’e yükseltilemese de iMac’in tanıdığı her şeyi bünyesinde barındırıyor. Hepsi bir arada masaüstü bilgisayarın kalbinde, kesintisiz çoklu görev gerçekleştirmeye ve akış, tarama ve hatta oyun oynama için kusursuz performansa olanak tanıyan Intel Core i5 işlemci bulunur. Ekstra hesaplama gücüne ihtiyacınız varsa, anında hızlanma elde etmek için Turbo Boost da mevcuttur.

Bilgisayar, canlı renklere ve keskin ayrıntılara sahip 21,5 inçlik bir Retina ekrana sahiptir ve içeriği görüntülemeyi çok kolaylaştırır. 8 GB belleği, uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirken, 1 TB HDD depolama alanı, dosyalarınız ve medyanız için geniş dijital alan sağlar. FaceTime HD kamerayla görüntülü toplantılara utanç verici bir görüntü kalitesiyle katılabilirsiniz.

Bu iMac yenilenmiş olmasına rağmen “A” notu ile listelenmiştir, bu da onun neredeyse mükemmel durumda olduğu ve kasada (eğer varsa) minimum düzeyde aşınma olduğu anlamına gelir.

Mashable Fırsatları

Bu yeni gibi 2015 iMac normalde 1499 dolara satılıyor, ancak indirimde yalnızca 399,97 dolara satın alabilirsiniz.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory