Fransız Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: Bir VPN ile dünyanın her yerinden Fransız Netflix’in engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Coğrafi kısıtlamalar, dünyanın her yerindeki akış sitelerinin can sıkıcı özellikleridir. Bu platformlar oturum açtığınızda konumunuzu tanır ve yalnızca […]

Fransız Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: Bir VPN ile dünyanın her yerinden Fransız Netflix’in engellemesini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Coğrafi kısıtlamalar, dünyanın her yerindeki akış sitelerinin can sıkıcı özellikleridir. Bu platformlar oturum açtığınızda konumunuzu tanır ve yalnızca konumunuzun içerik kitaplığından içeriğe erişim sağlar. Bu sınırlamalarla yaşamanıza gerek yok, çünkü VPN’ler çevrimiçi kısıtlamaları aşarak yepyeni bir içerik dünyasının kapılarını aralayabilir.

Akış dostu bir VPN ile işlem hızlı ve kolay olduğu için herkes bunu yapabilir.

Fransız Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlanabilir. Bu, yalnızca birkaç tıklamayla dünyanın her yerinden içeriğin engellemesini kaldırabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek Fransız Netflix’in engellemesini kaldırın ve dünyanın her yerinden izleyin:

 1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Fransa’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Netflix’te oturum açın

 5. Fransız Netflix kitaplığından en sevdiğiniz programları ve filmleri izleyin

En iyi Netflix VPN’leri ücretsiz değildir, ancak çoğu para iade garantisi veya ücretsiz deneme sunar. Bu teklifleri kullanarak, Fransız Netflix’in engelini kaldırabilir ve paranızı tamamen taahhüt etmeden izleyebilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değil, ama aslında hiçbir şey harcamadan en sevdiğiniz programları izleme fırsatı veriyor.

Netflix için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) akış söz konusu olduğunda birkaç nedenden dolayı en iyi seçimdir:

 • Fransa dahil 94 ülkede sunucu

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar. Bu indirimli plan, fazladan üç aylık kapsama alanı ve bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesi içerir. Aboneler ayrıca Fransız Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırmak için kullanabileceğiniz 30 günlük cömert bir para iade garantisine sahip olur.

ExpressVPN ile Fransız Netflix’i ücretsiz izleyin.

Teknory