Windscribe VPN, HideAway VPN ve diğerlerinden VPN fırsatları

Siber suç şaka değil. Her yıl milyonlarca insan kendi kimlik bilgileri çalındı(Yeni bir sekmede açılır) çevrimiçi, ancak bu konuda yapabileceğiniz bir şey olabilir. Nereye bakacağınızı biliyorsanız, siber güvenlik araçları kolayca erişilebilir ve çok pahalı değildir. Çevrimiçi güvenliğiniz konusunda proaktif olmak istiyorsanız, verilerinizi korumanıza ve çevrimiçi deneyiminizi daha fazla kontrol altına almanıza yardımcı olabilecek bu altı […]

Windscribe VPN, HideAway VPN ve diğerlerinden VPN fırsatları

Siber suç şaka değil. Her yıl milyonlarca insan kendi kimlik bilgileri çalındı(Yeni bir sekmede açılır) çevrimiçi, ancak bu konuda yapabileceğiniz bir şey olabilir. Nereye bakacağınızı biliyorsanız, siber güvenlik araçları kolayca erişilebilir ve çok pahalı değildir. Çevrimiçi güvenliğiniz konusunda proaktif olmak istiyorsanız, verilerinizi korumanıza ve çevrimiçi deneyiminizi daha fazla kontrol altına almanıza yardımcı olabilecek bu altı anlaşmaya göz atmak isteyebilirsiniz.

VPN’ler çevrimiçi ortamda meraklı gözlerden saklanmanıza yardımcı olabilir(Yeni bir sekmede açılır)ve Ivacy, bunu 10 cihazda yapmanızı sağlar. Seyahat ediyorsanız, coğrafi kısıtlamaları atlayın ve favori web sitelerinize cezasız bir şekilde erişin. Ivacy, 2019 BestVPN ödülünü kazandı ve ömür boyu 59,99$’a (kayıt tutarı 2.338$) alabilirsiniz.

Verilerinizi sınırda kırılmaz bir 256 bit şifrelemenin arkasına kilitleyin(Yeni bir sekmede açılır) SlickVPN kullanarak. Bu güvenli VPN, 45’ten fazla ülkede sunuculara ve 125 ağ geçidine sahiptir, ayrıca katı kayıt tutmama politikası, VPN’nizin bile ne yaptığınızı takip etmeyeceği anlamına gelir. Her türlü akıllı cihazı kullanın ve yalnızca 19,99 ABD Doları (kayıtlı 1.200 ABD Doları) olan bir VPN ile daha güvenli çevrimiçi bağlantının keyfini çıkarın.

Her kenar çubuğunda ve videoda araya giren reklamlar olmadan interneti keşfedin. VPNSecure ücretsiz bir reklam engelleyici içerir, böylece aynı anda beş cihazda daha sorunsuz bir tarama deneyimi yaşayabilirsiniz. VPNSecure’un kayıt tutmama politikası vardır(Yeni bir sekmede açılır), yanı sıra sorunsuz bir internet bağlantısı için Tam Yığın desteği. Bu VPN aboneliğini $39.99 (kayıt $1.194) karşılığında edinerek bilgisayar korsanlarına ve siber tehditlere karşı korurken çevrimiçi anonimliğin keyfini çıkarın.

Bu kadar çok siber suçla, kimlik bilgilerinizin veya kişisel bilgilerinizin çevrimiçi ortamda ele geçirilmiş olma olasılığı çok düşüktür. İster işinizle, ister kendinizle ilgilenin, güvenliği ihlal edilmiş verilerinize dair herhangi bir işaret için karanlık ağı izleyebilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır). Bu abonelik, tüm e-posta adreslerinizi, bir etki alanınızı ve üç kullanıcı adınızı, telefon numaralarınızı, iP adreslerinizi ve kişisel e-postalarınızı izlemenizi sağlar. Potansiyel olarak tehlikeye atılmış bilgiler konusunda proaktif olmak, sizi ileride baş ağrısından kurtarabilir ve ömür boyu abonelik için yalnızca 49 ABD Doları (kayıt 1.342 ABD Doları).

Netflix çöküyor(Yeni bir sekmede açılır) hesap paylaşımı konusunda ve VPN’lerin büyük bir hayranı da değil, ancak Windscribe hala izin verebilen birkaç kişiden biri Netflix’e erişin(Yeni bir sekmede açılır) dünyanın herhangi bir yerinden. Bu gelişmiş VPN(Yeni bir sekmede açılır) konumunuzu ve hatta saatinizi taklit ederek bilgisayarınız erişmeniz gereken sunucunun hedefindeymiş gibi görünebilir. Ayrıca bir güvenlik duvarının, güvenli ortak erişim noktasının ve esnek bağlantı noktalarının sağladığı ekstra güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Temel özelliklerden bazılarını denemek istiyorsanız sınırlı bir ücretsiz plan var veya 69 ABD Doları (207 ABD Doları) karşılığında üç yıllık abonelik satın alabilirsiniz.

İnternet sağlayıcınızın bant genişliğinizi engellediğinden şüpheleniyorsanız, bu VPN bunu aşmanıza ve daha hızlı bir bağlantının keyfini çıkarmanıza yardımcı olabilir. Bu VPN torrent dostudur(Yeni bir sekmede açılır) ve DNS sızıntılarını önlemek için yerleşik bir öldürme anahtarına sahiptir. HideAway çevrimiçi bilgilerinizin hiçbirini izlemez ve ömür boyu abonelik yalnızca 49,99 ABD Dolarıdır (kayıt 199 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory